Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Állat menhely kérdés?

Állat menhely kérdés?

Figyelt kérdés
Azt szeretném tudni , hogy kinek van már, vagy volt menhelyről befogadott kutyája/macskája? Azért érdeklődnék, mert érdekelne, hogy kb hány embernek esik meg a szíve a kutyákon, és hogy hány menhelyes kutyus kap újabb esélyt a boldogsághoz..
2012. szept. 11. 10:39
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk van egy kutyánk és két cicánk, igaz nem menhelyről, hanem egyenesen az utcáról. A cicák kicsik voltak mikor találtam őket, ők választottak engem.A kutyus viszont öreg volt már, a környékünkön kószált már jó ideje, etettem az utcán. Aztán mikor házba költöztünk, hoztuk is magunkkal. Ennek 3 éve ... Már kb 12-13 éves, öreglány, de nagyon nagyon szeretjük, nem cserélném el semmi pénzért.Jövőre viszont tervezzük egy újabb kutyus befogadását.És nem azért nem veszünk tenyésztőtől kutyust mert nem engedhetjük meg. De annak ugyis lesz gazdija, nekik viszont lehet mi vagyunk az utolsó esély
2012. szept. 21. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Olyan menhelyi kutyám van, amelyik csak néhány hónapot töltött ott. Volt gazdája, családban élt, csak éppen a petárdák miatt világgá ment, megtalálták (volt benne regisztrált chip), de nem fogadták vissza. A szocializálás meglátszik rajta, égre-földre ragaszkodik hozzám, bújik, játszik, sétál.
2012. szept. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!