Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet hogy eltört a kutyám...

Lehet hogy eltört a kutyám lábujja?

Figyelt kérdés
Kb. 6 héttel ezelőtt a kutyám futás közben "rosszul lépett" és utána 1-2 napig picit sántikált, de aztán semmi nem látszott rajta, meg volt dagadva a lábujja, de semmi más. Most le akartam vágni a körmét és az a lábujja még mindig érzékeny, mert amikor vágtam a körmét akkor jelezte hogy óvatosan nyúlkáljak, (picit megérintette a szájával a kezem) mert az fáj neki. És kitapogattam és vastagabb az a lábujj mint a többi. Lehet hogy 6 hete eltört a lábujja?? De nem látszott a kutyán hogy olyan komoly sérülés lenne, mert másnap futott már. Amúgy egy agárról van szó. Meg fog teljesen gyógyulni még a lába? Most olyan bűntudatom van, hogy nem vittem állatorvoshoz.
2012. szept. 12. 10:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha olyan bűntudatod van még mindig elviheted. ^^
2012. szept. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Megyünk állatorvoshoz, de nem tudom mit lehet már csinálni vele. Szerintem túl sok idő telt el. :(
2012. szept. 12. 11:05
 3/5 TEHessa válasza:

Hát ha nem versenyagár, akkor semmi baja nem lesz, túl fogja élni azt az egy lábujjat.

A kutyák egyébként sem fogják fel akkora tragédiaként a végtag elvesztését (van még nekik elég), nemhogy egy lábujjét.

meg ha csak 1-2 napig sántikált akkor tényleg semmi baja, szerintem

2012. szept. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem versenyagár, de nem fogom levágatni a lábujját, hát milyen csúnya lenne már úgy. Nem hiszem hogy fáj neki, mert még ásni is tud vele. Akkora lyukakat hogy a nyakamat töröm ki amikor belelépek. :)
2012. szept. 12. 14:36
 5/5 A kérdező kommentje:
Ha valakit esetleg érdekel még, voltunk állatorvosnál, kaptunk gyógyszert, valami gyulladáscsökkentő. Izületi sérülése van, ami elég lassan gyógyul, de nem kell levágni a lábujját. :)
2012. szept. 14. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!