Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen nagytestű, nyomott...

Milyen nagytestű, nyomott orrú kutyafajták vannak?

Figyelt kérdés
Szeretem a nagytestű kutyákat, nekünk is az volt. Csak szegény meghalt. Mamám tavaly kapott egy palotapincsit, és nagyon megtetszett, maga a kis feje, annyira aranyos. Magyarán szólva megszerettem a nyomott orrú fajtákat, de azért nem annyira mint egy mopsz például. Nagytestű kutyákban is van olyan aminek nyomottabb az orra? Nem olyan mint például egy német juhásznak vagy dobermannak.
2012. szept. 12. 14:45
 1/4 A kérdező kommentje:
Az ki maradt, hogy most szeretnék majd jövőre egy kutyát, csak még nem tudom milyet, de most számításba vettem az olyan kinézetűeket is amik esetleg nyomott orrúak. :) Aztán majd meglátom melyik passzol jobban hozzám!
2012. szept. 12. 14:47
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nyomott orrúak:

Bullmasztiff: [link]

Bordeaux-i dog: [link]

Boxer: [link]

Ha még eszembe jut írok :)

13/L

2012. szept. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2012. szept. 12. 14:56
 4/4 anonim ***** válasza:
Aerikai Bulldog,Chow-chow(közepestermetű fajta),Angol Masztiff,Nápolyi Masztiff......kb ennyi.
2012. szept. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!