Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek? Yorkie vagy...

Szerintetek? Yorkie vagy tacskó? miért?

Figyelt kérdés
nekem yorkim van és szerintem 1000×aranyosabb!! szerintetek??
2012. szept. 12. 21:57
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

mit miért ? Mindenkinek a saját kutyája/fajtája persze hogy aranyosabb. És szerintem pl egy cane corso sokkal szebb mint egy csivava..

Ez annyira idétlen kérdés..

Amúgy hogy válaszoljak: Ha nem lenne a yorki szegény nem önhibájából akkora divatcikk,akkor azt mondanám. Tacskóból nekem csak a hosszúszőrű illetve a drótszőrű a szimpi amúgy.

2012. szept. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
jó lehet h mindenkinek a saját kutyája tetszik de én pl ismerek olyat akinek más fajta tetszene mint a sajátja!! de ez a kérdés inkább olyanoknak szól akiknek nincs kutyájuk, hogy ha lehetne választani melyik fajta lenne!!
2012. szept. 12. 22:10
 3/20 anonim ***** válasza:
Nekem egyik sem kéne. A legtöbb yorki túltenyésztett degenerált görcs (már bocsánat, nem a kutya tehet róla), a tacskó meg nem szimpi jószág, nagyon sunyi kis dögök tudnak lenni.
2012. szept. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Nekem yorkim van, de imádom a tacskókat is.

Mit értesz az alatt, hogy aranyosabb? Mindkét fajta jó képességekkel rendelkezik, és mindkettő nevelését el lehet rontani.

2012. szept. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
90%
Nem, nem aranyosabb! A tacsik legalább vehemensebbek és nincsenek annyira agyon kényeztetve, mint a yorkik! Számomra csak az a kistestű az aranyos, amelyik nem őrjöng ok nélkül minden szemben jövő élőlényre, na és amelyik nem a gazdi hónaljkutyája, hanem a lábain sétál.
2012. szept. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Jaj, nekem meg golden retrieverem van, az aranyosabb szerintem.... Mindenkinek a sajátja a legaranyosabb. Akinek tacskója van, annak a tacskó, akinek vizslája van, annak a vizsla, és így tovább. Nekem pedig kifejezetten nem tetszenek a yorkik, viszont szeretem őket, mivel ők is kutyák.
2012. szept. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Kérdező azt szeretné, ha mindenkinek a yorki tetszene! :D:D:D
2012. szept. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Nekem berni pásztorom van, 1000x aranyosabb, szebb, kutyább, mint a yorki!:D

Hülye kérdés! Egyébként ha választani kell az általad említett 2 fajta közül, akkor: tacskó!

Hát nem gyönyörű?

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2012. szept. 12. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Már csak azért is tacskó. Az még kutyának néz ki, nem valami mozgó plüsskutyának...
2012. szept. 13. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Tacskó.
2012. szept. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!