Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez jó a kutyámnak?

Ez jó a kutyámnak?

Figyelt kérdés

1éves labradorom van! ez a táp milyen lenne a kutyámnak?

[link]

Fides Breeder a táp neve. Még nem hallottam róla! szerinted jó?


2012. szept. 13. 11:10
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Nem jó.. Egyáltalán nem minőségi.. Pedigree-t vegyél..
2012. szept. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az összetevők felsorolása a gabonafélékkel kezdődik, ez már nem egy jó jel szerintem. Ez középkategória aljának tűnik ez a táp, ennél vannak jobbak is hasonló árban. Pl. Flatazor, pár száz forinttal drágább kilója, de az összetevőket nézve bőven megéri:


[link]


Meg azt is nézd meg, hogy mennyit kéne adnod belőle neki naponta, mert ha az olcsóbból megeszik 600 grammot egy nap alatt, a kicsit drágábból meg csak 300 grammot, akkor ugyebár mégis a látszólag drágább jön ki árban jobban, mert tovább kitart. A gyengébb minőségű tápokból kell általában többet adni, de akkor a melléktermék is több lesz, meg sűrűbben kell venni.

2012. szept. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, még ez a cikk sokat segít eligazodni a kutyatápok között:


[link]

2012. szept. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Nem jó.. Egyáltalán nem minőségi.. Pedigree-t vegyél.."


Remélem ez csak vicc...

2012. szept. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tenyésztői kiszerelésben a cibaut (acanashop.hu) vagy a kennels favourite-et nézd meg, azok sokkal jobbak, a fides szinte csak gabona. De ha jól tudom a susa is van 20kg-os kiszerelésben, az is sokkal jobb.
2012. szept. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!