Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SEGÍTSETEK minél többen...

SEGÍTSETEK minél többen légyszíves! Tegnap észrevettük h kutyám kedvetlen. Feküdt egész nap. Ma alig tud menni, inkább csak ül, fekszik. Eszik-iszik valamennyit ha odavisszük elé. Mi lehet ez? Puli, lány,4éves, kertes házban lakunk.

Figyelt kérdés
2012. szept. 13. 13:55
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem viszitek orvoshoz, ha valamit bajt láttok a kutyán? Én ezt nem értem...
2012. szept. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
elfogjuk vinni,amint van rá lehetőség,csak szeretném minél előbb tudni mi lehet a baj és esetleg már most segíteni neki valahogy
2012. szept. 13. 13:59
 3/20 anonim ***** válasza:
Gyomorrontástól rákos daganatig bármi lehet, ha még te sem tudod megállapítani, aki látod a kutyád, mi honnan tudnánk a képernyő mögül?!
2012. szept. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
hátha valaki kutyájával már volt ilyen
2012. szept. 13. 14:03
 5/20 anonim ***** válasza:
amint lesz rá lehetőség..ez minnél előbb legyen,elég súlyosan hangzik amit leírtál!!
2012. szept. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
szerintem is csak orvos tudja megállapítani. Otthon megnézhetitek a hőmérsékletét, van e láza...a kutya normál hője kb 37-39..ha 39 fölött van akkor láza van. lehet egy vírust bekapott...de mivel nem vagyok állatorvos, meg itt senki nem az, hacsak nem téved erre egy...szóval akármi is az nem normális, így vigyétek el orvoshoz hogy megkapja a kezelést...
2012. szept. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Lehet kullancsfertőzés is...és még millió dolog. Sajnos mi nem tudunk segíteni, gyorsan vidd el őt orvoshoz! Nehogy késő legyen.
2012. szept. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Még ha lenne itt állatdoki, az se tudná ennyiből megállapítani, hogy mi a baj. Ezt látnia kell ahhoz. Addig csak ő is találgatna..
2012. szept. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
ha nem tudod elvinni, kérd meg a szülőket, tesókat, vagy akire rá mered bízni a kutyust.vannak állatorvosok akik házhoz mennek, persze biztos plusz pénzért..szóval minnél elöbb dokihoz!!!
2012. szept. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:

Nálunk hasonló volt pár hete. Egy két nap kedvetlenség, majd nem nagyon kelt fel, nem tudott lábra állni, lázas volt, nem evett, nem ivott. Amúgy 5 éves németjuhász keverék.


Csonthártya gyulladása volt, 1 hét alatt rendbe jött.

2012. szept. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!