Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A debreceni egyetem klinikáján...

A debreceni egyetem klinikáján hogy a legolcsóbb egy egész napos parkolás? Gyereket műtik és egész nap ott leszek vele szeretném ha minél olcsóbban megoldani a kocsi parkolást de nem tudom hogy hogy lehet?

Figyelt kérdés
2011. nov. 6. 09:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Bemehetsz kocsival a Klinika területére. Azt hiszem, az első óra, vagy félóra ingyenes, utána kifelé jövet kell fizetni.

Szerintem nem úszod meg olcsóbban akkor sem, ha kívül parkolsz.

2011. nov. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
De sokkal olcsóbban megúszod, ha kint parkolsz, mert ott 150 Ft egy óra, bent meg legalább duplája, most fejből nem tudom, de az első óra kb. 450 Ft, két óra parkolás meg kb. 800. De a Nagyerdei körúton, a stadionnal szemben lehet ingyen parkolni, csak onnan azért kell sétálni, vagy hátul is lehet az egyes és kettes telep között parkolni, csak ott általában elég korán megtelnek a helyek, sokan parkolnak ott tilosban, azt nem ajánlom, mert nagyon gyakran járnak büntetni. Bentre egész napra semmiképpen ne menjetek, max csak arra a fél órára ami ingyenes, hogy a gyereknek ne kelljen sétálni a cuccaival együtt, mert különben több ezret is kifizethettek.
2011. nov. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!