Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudnátok nekem segíteni,...

Tudnátok nekem segíteni, légyszi? A többi lent!

Figyelt kérdés
Kutyát szeretnénk. Valami kistestű,kertben tartható, kedves, nem harapós kiskutyára gondolok. Ha valaki tud ilyen tulajdonsággal rendelkező kiskutyáról, légy szíves írja meg! Köszönöm.

2012. szept. 14. 13:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%

kistestű kutyát nem rakunk ki a kertbe ennyi.

Találatok száma : 0

2012. szept. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

[link]

Itt biztos találsz olyan kutyát akivel boldog lehetsz :)

2012. szept. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem rég volt már egy hasonló kérdés..oda már leírtam a pulit, de lepontoztak, mintha csivavát írtam volna. Keresztszüleimnek is puli van, igaz, be-be jár a lakásba, de nem bír megmaradni, mert hatalmas vastag bundája van, kint szeret lenni. Télen a hóban alszik és semmi baja. Szóval én a pulit javaslom, de biztos le fognak pontozni, mert ők az ágyukban tartanák szerencsétlen állatot..féltik minden természetes dologtól (hó, eső)...
2012. szept. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
72%
Megfelelős kutyházzal egy bishon vagy egy westi gondolom azért el van kint. Esetleg egy shelti de a puli tényleg jó ha semmi képp nem akarjátok beengedni. De kintre amugy jó egy közepes kutya ... Csau csau pl :D azzal meg az a baj hogy a melegben akar meghalni..
2012. szept. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%
Egyetértek a 2. és a 3. válaszolóval! A puli remek választás lenne! Igaz, nem a legkisebb kutyafajta, de szerintem tökéletes választás lenne. A szomszédban is puli van, és télen is kint alszik, sőt a házba sem mehet be, 1-2-szer. Nekünk tacskóink vannak, és ők is kint élnek a kertben. Nagyon nagy a mozgásigényük. Egész nap szaladgálnak és ásnak. Télen párszor jöhetnek be, mert nem bírnak bent megmaradni, Egyfolytában az ágyra ugrálnak és szaladgálnak. Amikor tél van, ők nem fáznak kint, a hóban ugrálnak és szó szerint élvezik a havat.
2012. szept. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A puli tényleg nagyon jó kutya, bár első kutyának eleinte kemény lesz, de utána a legjobb társ. A tacskó is nagyon jó, bár az télen fázni fog.


De én ajánlanám neked, hogy menj egy menhelyre. Nekem is egy csodás keverékem van, és mindennél jobban tud szeretni, iszonyat gyorsan tanul, imád játszani, mozogni, de ha nem viszem pár napig sétálni akkor is elvan. Ráadásul télen-nyáron kint lehet.

2012. szept. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Welsh terrier is kicsi és nagyon jól el van kint, szálkás tacskó is ...kiskutya nem egyenlő a kanapén alvással
2012. szept. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

1. válaszoló: nem olyan kistetűre gondoltam, amit házban tartanak, csak egy olyan közepesebbre. Mindegy.


Többiek: Köszönöm, a menhelyet és a pulit megfontoljuk!

2012. szept. 15. 12:46
 9/11 liviaa98 ***** válasza:
Szia!Én a francia bulldog-ot javasolnám neked,és a pulit.
2012. szept. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Liviaa98: A francia bulldog mennyire... vad? Olyan értelemben, hogy harapós?
2012. szept. 16. 11:54
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!