Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Igaz ez? (rövid kérdés)

Igaz ez? (rövid kérdés)

Figyelt kérdés
Azt hallottam, hogy a vizslák nagyon rosszak, sokat ásnak. Kiszedik a cserépből a virágot, szöknek..stb. igaz ez? vagy csak egyedfüggő? Neveléssel lelehet szoktatni róla? Köszönöm!

2012. szept. 14. 19:39
1 2
 1/12 anonim válasza:
nem
2012. szept. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem igaz! Ha foglalkozol vele akkor elkerülhető, bár nyílván kölyök korában csinál dolgokat de majd megtanulja ha okosan neveled. Nekünk is vizslánk van eléégé rendbe szedte a kertet mit ne mondjak de mára már teljesen rendeben van! Nem ás nem kapar egyhelyre ürít... Egyébként ez a legokosabb kutyafajta csak ha nincs rendesen foglalkozva vele , nincs lefárasztva akkor egyértelmű hog ycsinálja mert unatkozik. Sokat foglalkozz vele és nagyon sok szeretet fog visszaadni :) én is imádom az én kis vizslám :)
2012. szept. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Rosszak? Az állatok nem tudnak rosszak lenni.

A vizsla vadászkutya.

A kotorékebek ásnak, nem rosszaságból, hanem mert az ösztön vezérli őket.

2012. szept. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ez ugyanúgy megjelenhet egy másik fajtánál is ha nincs megfelelően megnevelne, nem foglalkoznak vele.
2012. szept. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Most megnyugodtam,mert vasárnap jön hozzánk egy pici vizslababa! :))
2012. szept. 14. 19:55
 6/12 anonim ***** válasza:
80%
Végül is még nem késő tájékozódni. Még van majdnem két nap.
2012. szept. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
:D :D :D :D
2012. szept. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nagyon boldog lehetsz! Örülj neki ! Ne félj tőle lehet hogy 1 kicsit szeleburdi lesz az elején de majd okosodik :)
2012. szept. 15. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Minden kutya nevelés kérdése. Lehet, hogy kiszedi eleinte a virágokat, de ha kis büntit kap érte, gyorsan megtanulja hogy mit szabad és mit nem.

Szerintem a vizsla az egyik legjobb otthoni kutyus :)

2012. szept. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
már nagyon várom. :DD köszi!
2012. szept. 15. 16:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!