Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Rossz evő kutyával mi csináljak?

Rossz evő kutyával mi csináljak?

Figyelt kérdés
Fél éves és nagyon keveset eszik.A macska simán elküldi a táljától.Valami étvágyjavító létezik kutyáknak.Egészséges eleven kutya.Eszik is,éhes fut a tálhoz ha kaja van,de keveset eszik,és sovány.Mondjuk amúgy nől mint a gomba. Szuper prémium puppyt eszik.
2012. szept. 15. 13:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Egyszerüen nem éhes, szerintem ne kényszerítsd, talán depis mert valami rossz történt vele, próbáld meg felvidítani
2012. szept. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én kutyáim sem ettek, csak fintorogtak a tálra, pedig semmi bajuk nem volt. A megoldás: a tápot kevés konzervvel kevertem össze. A legolcsóbb, legbüdibb konzervvel, amit csak találtam. Úgy ették, mint akik egész életükben éheztek (végülis így volt, mert nem ették meg, amit eléjük tettem). 1-2 hétig kevertem így a táphoz a konzervet, aztán abbahagytam. Azóta ugyanolyan jól esznek, mintha lenne rajta konzerv. Furcsa, de így van. :D
2012. szept. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Épp tegnap úgy kapták a tápot,hogy volt egy kis csirkepörkölt maradék,két combbal.Megmelegítettem,a csontról beledaraboltam a húst+kevés tarhonya+ebbe áztattam bele a kölyöktápot.Jöttek is rávetették magukat,de a kicsi pár falat után már csak nyámmogott és ott hagyja.Pedig látszik rajta hogy ízlik neki,de mennyiségileg nagyon keveset eszik.
2012. szept. 15. 14:00
 4/8 anonim ***** válasza:
Nézesd meg az ínyét, fogait. Fogfájásnál vagy ínybetegségnél fordul elő, hogy az állat nagy étvággyal nekiáll a kajának, aztán mintha elmenne a kedve, mert fáj a rágás.
2012. szept. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Már elmúlt egy éves,kinőtte magát.Átlagos méretű lett.Jó kedvű játékos,imád sétálni.De még mindig sovány,az összes csontját ki tudom tapintani.Még orvossal is megnézettem,nincs-e valami szervi baja,de egészséges.Annyit eszik,hogy éhen nem hal.Valami bomba biztos tipp kéne!!!
2013. máj. 1. 18:46
 6/8 anonim ***** válasza:
Nállunk a normál emberi Béres csepp vált be, napi 10 csepp egy C vitaminnal.
2013. máj. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Tehát nem a kutyáknak való,hanem az emberi?Kipróbálom,van is itthon.Köszi.
2013. máj. 1. 21:05
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen emberi, nekünk azt ajánlotta a doki. Egy hónapos kúrát csináltunk, bónuszként nem hullot a szőre és sokkal csillogóbb is lett.
2013. máj. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!