Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy hete nem eszik ugy a...

Lillus* kérdése:

Egy hete nem eszik ugy a kutyám mint szokott. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Nyáron szokott ilyen lenni hogy kevesebbet eszik a szokottnál de most már egy hete ezt csinálja csak falatozik a tányérjából de nem eszik rendesen, száraztápot is kap azt ropogtatja meg a jutalomfalatot is megeszi. az orrát szoktam nézni de nem meleg mert elvileg akkor beteg a kuyta. szoval nem tudom mi lehet vele.
2012. szept. 16. 09:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyszerű...ha a gyereked 1 hete nem enne mit csinálnál? itt kérdezgetnéd hogy mi a baj? vidd orvoshoz holnap reggel,mert ma nincsen nyitva!
2012. szept. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Általában akkor nem szoktak enni ha stesszesek.
2012. szept. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Na most 1 hete kevesebbet eszik, vagy egyáltalán semmit? A kérdésben úgy írtad egy hete nem eszik, utána meg azt hogy kevesebbet, mert ez nem mindegy.

Ha csak simán kevesebbet eszik,de játszik,fut szóval mindent úgy csinál mint szokott szerintem csak nem éhes annyira. Egyébként hogy szoktátok etetni? Van külön etetési idő vagy kint van neki a száraztáp egész nap?

2012. szept. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

# 3/3 ma 12:19


értelmezés 1 hete nem eszik ÚGY!! a kutyám mint szokott, tehát eszik, csak nem ÚGY (feltételezhető,hogy nem annyit),mint szokott...tehát szóval sem ejti,hogy egyáltalán nem eszik...

2012. szept. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Maydy4 én vagyok a 3. oké, kicsit elnéztem, elolvastam hozzá a válaszokat is és amit az első írt,hogy 1 hete nem eszik az maradt meg, de ez az én hibám. Elnzést kérdező!

Akkor csak a vége érvényes annak amit írtam,ha más baj nincs vele szerintem ne aggódj! Ha kedvetlen akkor viszont vidd orvoshoz!

2012. szept. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. eszik a kutyus de a felét mint idáig kézből elfogad mindent. más baja nincs játszik, szalad, ugat. a száraztáp mindig lent van neki és este kap rendesen kaját minden este.de sokaktól hallottam h most van párzás de ő nem tüzel nyáron tüzelt lehet hogy ez is megviseli a többi kutya miatt.
2012. szept. 16. 19:10
 7/7 anonim ***** válasza:
Tüzelésidőszak van. Az enyimek 2 hete nyammognak.
2012. szept. 24. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!