Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tudnám őket össze...

Hogyan tudnám őket össze szoktatni? (FONTOS)

Figyelt kérdés

Van egy 2,5 éves Német dog Kan om,nem igazán szereti az idegen kutyákat,sőt!

És menhelyről "elkell" hoznom egy kutyát,aki nagyon a szívemhez nőtt egy felnőtt Rottweiler Kant.

Hogyan tudnám összeszoktatni őket,anélkül,hogy szétszedje a Dog a Rotit

(ELNÉZÉST TEGNAP MÁR FELTETTEM ,EZT A KÉRDÉST,DE JŐVŐ HÉTEN HOZOM HAZA A MENHELYRŐL A KUTYÁT ÉS NEM TUDOM MI TÉVŐ LEGYEK. DE VAN KÉT NAGY KENELEM)


2012. szept. 16. 10:25
 1/3 anonim válasza:
hát szerintem csak szép lassan először az egyiket közd pórázra a német dogot szerintem úgy kb 1-2 napra és úgy összeszoknak de ehhel idő kell
2012. szept. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Hovarju ***** válasza:

Kérj meg valakit, hogy segítsen neked. Vidd el a dogot a menhelyhez és kérj meg valakit, hogy hozza ki a rotit. (persze mindkettőt pórázon). Sétálgassatok kicsit egymás közelébe. A jövőhétig még van egy kis időd. Próbáljatok napi egy ilyen ismerkedős sétát beiktatni.

Esetleg mindegyik kutyától vihetnél a másiknak szagával átitatott rongyot, hogy szokják egymás szagát.

2012. szept. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Phű, nem tudom mi van veletek, csak most olvastam a kérdést.

Elég rossz időszakot választottál, tüzelésidőszak van. A 9 éve többnyire békében egymás mellett élő 2 kan kutyám ma egymásnak esett 2-szer is. Ilyenkor mindig megbuggyannak egy kicsit.


Én kölyökkutyát fogadtam be 5 éve, a falkavezérem szét akarta szedni. 2 hónapig nem mertem felügyelet nélkül együtt hagyni őket. Aztán szépen összeszoktak, de kölyöknél könnyebb.

2012. szept. 24. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!