Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek át tudnám szoktatni?

Szerintetek át tudnám szoktatni?

Figyelt kérdés
Sziasztok!A kutyámat reggel fél 7-kor, délután negyed kettőkor, fél 5kor és este fél 9kor viszem le sétáltatni.Ezt egy picit meg szeretném változtatni, mert elég sűrűnek gondolom...Szóval fél 7kor (reggel, 3kor(délután) és 7kor(az is délután) szeretném levinni.Sikerülne -e átszoktatni??:)köszi a válaszokat!!
2011. nov. 27. 17:00
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
A lehető legnagyobb hülyeség az ha azonos idöhöz van szoktatva. Miért? Mert ha pl valamiért nem lehet a szokott időben levinni, akkor kiakad a kutya. Ezen kívül hozzá van igazítva a nap, tehát ő az első, nem az ember.
2011. nov. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

Szerintem sikerülne,de ne egyszerre hopp és akkor most már ekkor és ekkor viszed.

Szép lassan,mindig próbál egyre kevesebbszer levinni,és akkor hozzászokik.

2011. nov. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Miért lenne sűrű? Ha van rá időd, akár 10x is lehetne vinni.

Az este 7 még igen korai lenne. Kellene későbbre is egy lemenetel.

2011. nov. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A kutya azért lett az ember legjobb barátja, mert kitűnően alkalmazkodik. Ha nem sikerül átszoktatni, az csak miattad lesz, nem a kutya miatt. Gondolj bele a rengeteg utcára, menhelyre került kutyába, akiknek aztán egy teljesen más életritmust kellett felvenniük, és nem ültek be az első sötét sarokba depizni, hogy "jaj, eddig ötkor volt kaja, most meg hétkor, öngyi leszek", vagy "mi az, hogy csak kétszer sétálunk a kert helyett, leharapom a gazda lábát".
2011. nov. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Amugy azért mert még általános vagyok.és azért akarom átszoktatni mert szerintem ez is elég.am a legtöbb ember naponta 3szor viszi le normálisan.Én meg erre szeretnék áttérni..szal.. holnap el is kezdem.ha rosszul viseli maradok ennél.ha nem akk meg rátérek az újra.ennyi.;))
2011. nov. 27. 18:13
 6/10 anonim ***** válasza:

Nálunk egy hétköznap így néz ki: reggel fél 6, azután 11-12 óra körül a következő (de előfordul ritkán, hogy ez kimarad, ha nincs otthon senki, akkor 14 órakor ) aztán 17 óra, és 22 óra.

Hétvégén viszont semmi rendszeresség. Reggel, amikor felkelünk, 7-8 körül, aztán van, hogy 10-kor megyünk valamerre, de van, hogy csak 13 órakor viszem le. Aztán 15-17 óra körül is lemegyek vele, aztán még késő este is pár percre.

De előfordul, hogy hétvégén 5-6 alkalommal is megyünk.


Senkitől nem várható el, hogy úgy éljen, mint egy gép. És a kutyák sem igénylik azt, hogy percre pontosan legyen minden séta betartva.

2011. nov. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen, tudom.de a rendszeresség fontos, mert már volt h bepisilt.Szobatiszta, 3 éves és kan.2hete van nálunk..
2011. nov. 27. 20:57
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha rosszul viseli, akkor is legyen cska az, amit te akarsz. Ne a kutya legyen a főnök. Jobban jártok mindketten.
2011. nov. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
3 éves és bepisilt? Szerinted szobatiszta? Egy szobatiszta kutya akár 8 vagy még több órán át is visszatartja a vizeletét. A te kutyád közel sem szobatiszta!
2011. nov. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
igen, 12 órán át nem pisilt, és ezért....Am szobatiszta szal...neszójjábee.xD-.-
2011. nov. 28. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!