Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti mit gondoltok egy olyan...

Ti mit gondoltok egy olyan tenyésztőről, akinek nagyon jó kutyái vannak, de csak angol honlapja van?

Figyelt kérdés
2012. szept. 16. 11:58
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Azt, hogy igényes.
2012. szept. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Azt, hogy itthonra a rossz tapasztalatok miatt nem akar kölyköt eladni.
2012. szept. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: lehet, hogy ad el kölyköket magyarországra is(ismerek olyanokat), de baromira megválogatja. Ők a tényleg jó tenyésztők.
2012. szept. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
48%
Én angolszakos diplomával rendelkezem, de ennek ellenére trének találom. Ez valahogy olyan hatást kelt, hogy azoknak a magyaroknak már nem is akar kutyát eladni, akik nem tudnak angolul. Akkor mondjuk aki beszél 5 nyelven, de angolul épp nem, már ki van rekesztve a lehetséges tulajdonosok köréből. Szóval ilyen tenyésztőtől nekem nem kéne kutya.
2012. szept. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem arról van szó, hogy akar vagy nem kutyát adni a magyaroknak, egyszerűen csak arról, hogy a célközönsége külföldi. Mivel külföldön is el tudja adni a kutyáit és valószínűleg az árkategória is ennek megfelelő, ezért nincs szüksége arra, hogy magyar nyalvű honlapot is fenntartson. Aki tényleg komolyan gondolja, az így is eljut hozzá, a többieknek meg tényleg fölösleges tőle vásárolni kutyát.
2012. szept. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Láttam én is ilyen honlapot, amikor kutyát kerestem. Csak éppen német nyelvű volt. Első gondolatom az volt, hogy magyaroknak akkor nem is ad el, úgyhogy meg sem kérdeztem.
2012. szept. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
34%
Azt, hogy pont lesz*rom! Tudok angolul, aki meg nem, az is meg tud kérni valakit, hogy lefordítsa. Meg azt sem mondtad, hogy magyar-e az illető. Ha nem akkor főleg nem csodálkozom, hogy angol a honlapja. Szerintem nevetséges ha valaki ezen felakad.
2012. szept. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

nekem is csak angol nyelvű honlapom van, de szó sincs arról, hogy csak külföldre szánnám a kutyáimat, vagy ezzel szűrném meg az érdeklődőket. egyszerűen azért van így, mert a motor, amivel szerkesztem csak olyan betűtípusokat ismer, amikben nincs ékezet. külföldi sablonos szerkesztőről van szó nyilván, ragaszkodtam ehhez, mert könnyen kezelhető és nagyon mutatós. plusz egyébként is akartam angol nyelvű verziót. a lényeg a kutyákról, az adatok, eredmények amúgy is univerzálisak, minden nyelven érthetőek, a menüpontokat meg szerintem komolyabb angoltudás nélkül is tudja kezelni bárki.

más honlapjáról sem vonok le emiatt hosszabb távú következtetéseket. viszont ha külföldön keresgélek és csak cseh, vagy lengyel nyelven íródott egy weblap, akkor bizony szívom a fogam, mert a webfordító sem képes csodákra.

2012. szept. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha magyar, és angol honlapja van, akkor kapásból tudsz neki írni egy emailt magyarul. Ő mivel magyar valószínűleg magyarul fog rá válaszolni.
2012. szept. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Engem kicsit zavar. Magyarországon, magyar tenyésztőnek legyen magyar nyelvű honlapja is. Szerintem.
2012. szept. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!