Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Pudelpointer kennelt keresnék...

Pudelpointer kennelt keresnék Magyarországon?

Figyelt kérdés
Hiába kerestem, semmiféle magyarnyelvű infót nem találtam a fajtáról a fajtaleíráson túl. Ennyire ritka fajta lenne?!

2012. szept. 17. 15:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem Magyarországon nem találsz tenyésztőt. Nagyon ritka fajta.
2012. szept. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Menj el kiállításra - pl Komáromba októberben a cacibra - és kérdezősködj!
2012. szept. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ritka keverékeket ne keress Magyarországon, nálunk ezek nem olyan népszerűek.
2012. szept. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
92%

akumi: ez elismert fajta ;o)

[link]

2012. szept. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja, azt hittem, ez is valami amcsi találmány... Akkor pontosítok: rettentő ritka fajtákat ne keress itthon, mert nincs. De ezt legalább a közelben tenyésztették ki, pár határral odébbról már tudsz is hozni, ha nagyon kell :D
2012. szept. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A helyzet az, hogy örököltem egy ilyen csodás, kétéves kutyust, és mivel semmi infót ill. közösséget nem találok, még egy vacak fórumot sem, ezért némileg egyedül érzem magam... Egy tenyésztővel szívesen felvenném a kapcsolatot és meglátogatnám, de ha nincs ilyen, akkor ez van. Köszönöm a válaszokat!
2012. szept. 20. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!