Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyachip ára, és kötelező-e...

Kinanina kérdése:

Kutyachip ára, és kötelező-e minden kutyusba tetetni?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy kiskutyát, de anyum azzal érvel, hogy (ne legyen) chipeltetni kell, meg oltás meg minden... A Chippet mikortól kötelező, és mennyibe kerül egy chippeltetés?
2012. szept. 18. 18:04
1 2
 11/12 anonim válasza:
Én kajamaradékot szoktam a kutyumnak enni így tápra nem kell költeni.Egyébként van egy nagy baj a kutyákkal;túlságosan őket és később nehezebb lesz elengedni kiskedvencünket:(
2016. aug. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 pitchman válasza:
7.-es ne haragudj, de szerintem ez nem normális dolog. 17 éves tacsimat kellett 2007-ben elaltatnom mert már öreg volt. Vérzett a szívem de jobb volt az úgy neki mert nem szenvedett tovább abban, hogy nem tud mozogni, enni stb... Te meg azért fizetsz horror összeget hogy a kutyád éljen még egy évet amiben közben szenved? Te gyakorlatilag kínoztad a kutyákat. Az a baj az embernél nem működik az eutanázia, ha működne és nekem lenne egy nem gyógyítható betegségem biztos nem költenék rá inkább altassanak el, minthogy szenvedjek hónapokat. Te úgy gondolod hogy jót tettél, igen magadnak. A kutya szenved te meg ezt finanszírozod. Gratula! Senki nem járt belőle jól csak Te, mert a kutya még ott volt egy évet fél millióért. Nem tudod megkérdezni hogy neki jó volt -e ez, de ha egy embert megkérdeznél aki minden fájdalommal szenved biztos túl akarna lenni rajta... Azért mert feleslegesen pumpálod bele a lóvét, neki még nem biztos, hogy jobb lesz, sőt! Nyilván ha gyógyítható betegségről van szó akkor más a szitu de ilyen esetekben ez emberi önzőség!
2017. okt. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!