Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért ilyen gerinctelen a...

Yukióóóó kérdése:

Miért ilyen gerinctelen a biztosító?

Figyelt kérdés
Csak 3 hónap el teltével fizeti a számlákat !! a kutyám , most allergiás nem 3 hónap múlva a gyógyszerek nagyon drágák 265 Euro és ebben még nincsen benne a vizsgálatok + vér vételek +tápok +gyógyszerek !!! Tehát 3 hónapig használják a pénzemet a kutyám meg addig szenvedjen ?? Járt már valaki ebben a helyzetben ???
2012. szept. 21. 07:40
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
Nem, de azért gondolhattad volna, hogy nem jótékonysági intézmény a biztosító. Ők is az ingyenélők közé tartoznak, mint a Bankok.
2012. szept. 21. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
igen igazad van , mert az apró betűs részt ők sem vettették meg/ utólag hívták fel rá a figyelmemet / volt belőle bőven , csak a kutyám látja kárát sajnos!!
2012. szept. 21. 07:51
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha üzletpolitikailag nézed akkor neki abban mi biznisz van, h te befizeted a 3-4-5 ezer forintos éves díjat és egyből majd' 80 ezer forintot akarsz kifizettetni??

Nem vagyok egy biztosító-párti, mert tetvek de nehogy már azt mondjuk, h a biztosító hagyja szenvedni a kutyádat :oDD ez elég abszurdul hangzik.

2012. szept. 21. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy én a biztosítókat ismerem, örülj, ha 3 hónap múlva egyáltalán fizetnek!
2012. szept. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A biztosítók mind szemetek, nem érdemes un. 'kisállat-biztosításként' hirdetett marhaságot kötni. Ha belegondolsz, a pénz, amit beleölsz, bőven fedezi az állat kezelési költségét. Ez pusztán reklámfogás!
2012. szept. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Előzőnek és a kérdezőnek:


A biztosító arra késztet a biztosítás által, amit magadtól meg kellene tenned: Pénzt félretenni! Közben jól meggazdagszik rajtad és a többin, aki megköti a biztosítást.

Persze pénzt félretenni a kutya állatorvosi költségeire magától senkinek nem jut eszébe, hamarabb gyűjt autóra,telefonra vagy más saját maga által használt kütyüre. Nem téged akarlak kritizálni félre ne értsél, csak ez az általános helyzet.

2012. szept. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
ez is igaz csak ki számít ilyen nagy mérvű kiadásokra amikor egy tenyésztőtől veszel tk.kiskutyát ?? azt hittem csak a kötelező oltásokra kell majd vinnem de ezt nagyon meg szívtam !! persze inkább magamtól veszem el és a kutyára költöm ez van május óta , csak hogy ő meggyógyuljon !!!
2012. szept. 21. 14:44
 8/8 anonim ***** válasza:
nekem több kutyám van, , ha baj van nyilván orvoshoz megyünk. Én nagyon jóban vagyok a dokinkkal, és nála "bankolok". ha van fölös pénzem, beviszem, ő ráteszi a gépre, és nem kell soha azon idegeskednem, hogy miből fizetek. ha kicsit többe kerül, mint amennyi van, akkor a tartozásom is ráirja, és rendezem. nekem igy jól bevált.
2012. szept. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!