Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Húgom beleszeretett az egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Húgom beleszeretett az egyik volt barátomba, aki egy gerinctelen féreg. Mit tegyek? (többi lent)

Figyelt kérdés

Na szóval a történet:

Húgom beleszeretett az egyik volt barátomba, akiről még a nyáron derült ki, hogy egy gerinctelen féreg. Legalább 5 ismerősömmel (köztük párral, akiben szintén megbíztam, és egy rosszakarómmal) beszél/beszélt ki folyamatosan a hátam mögött.

Szerintetek mit mondjak én illetve a barátnőm (húgom nagyon jóban van a barátnőmmel és őt kérdezgeti mindíg arról a srácról) neki, amivel sikerülhetne elbátortalanítani a sráctól?


Mert ez lehet, hogy aljas lépésnek tűnhet először a szemetekben, de:

- a srácnak nem jön be a húgom

- ha össze is jönnének, akkor a srác nem viszonozná a húgom érzéseit

- húgom csak csalódna a srácban

- előbb utóbb közröhej tárgyává alakítanák a húgomat.

És ezektől szeretném megóvni.

Kérlek segítsetek.



2012. szept. 18. 10:23
 1/4 A kérdező kommentje:

Azt kihagytam, hogy:

Én 19F, a srác 16F (nemsokára 17), a húgom 14L

2012. szept. 18. 10:26
 2/4 anonim ***** válasza:
A húgod egyszerűen túl fiatal még egy kapcsolathoz. Nem kell ezt túlspilázni, hogy a srácot akard befeketíteni előtte, felesleges. egyszerűen magyarázd el neki, hogy un bloc nem elég felnőtt.
2012. szept. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 ampallang válasza:

Aha, az majd biztos hatni fog! :D Neked amikor 14évesen azt mondták h kisfiam/kislányom te még ehhez nem vagy elég érett, ezt ne csináld, azt ne csináld bla bla, akkor utána boldogan elmentél és egyetértve többet nem foglalkoztál a dologgal? :D


Ne tilts, ne hazudj, ne fenyegess. Ne okoskodj. Vázold fel neki h te mit gondolsz, de ne úgy, hogy az ő (hug) véleménye hülyeség, hanem h SZERINTED így van. Ne idegeskedj a reakcioján, ne mond neki semmire h nem így van, hanem probáld rávezetni. Aztán majd mérlegeli a dolgokat és valamit cselekszik. Ha összejön a sráccal, aztán koppan egy nagyot az majd egy jo tréning lesz a késöbbiekre.

2012. szept. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne mondd neki, hogy nem elég felnőtt. 14 éves, nem igazán hatna rá. Ne tiltsd a fiút. Csak mondd el neki, mi a véleményed, aztán bízd rá a döntést. Lehet, hogy hallgatni fog rád, lehet, hogy nem. Ha nem, akkor meg: az ember leginkább a saját hibáiból tanul.
2012. szept. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!