Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Amerikai Staffordshire magassá...

Amerikai Staffordshire magasság, súly hiány?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Van egy Amstaff 10 hónapos kiskutyám aminek a súly a 14,5kg , marmagassága 35cm .Kicsit elvagyok keseredve mert ismerem az anyját és az apját azok mindketten normál magasságúak és az alomból is ő a legkisebb,testvérei már majdnem elérték a felnőttkori magasságot, különben szép,arányos izmos,minőségi tápot kap a család imádja. Mi lehet a gond? Génhiba? Bedolgozás (más kan harmadiknak)?
2012. szept. 21. 11:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Vagy-vagy. Esetleg a papa meg a mama felmenői között voltak "extraminitörpe" kutyák.

Mondjuk ha erőteljes, nagy kutyát akar az ember, akkor nem a legkisebbet választja az alomból :) Ők sokszor utolérik a többieket, de előfordul, hogy kisebbek maradnak. Ezt mondjuk a kedves tenyésztő is elmondhatta volna.

2012. szept. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ha állatorvos nem mondott rá semmit oltáskor, akkor szerintem nincs vele gond :D. Az én kiskutyusom is kisebb fajtársainál, de boldogan éli az életét :)
2012. szept. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
lehet nála több idő kell a végleges fejlődéshez. az enyém 1 évesen volt 59 marmagas 23,5 kg. most nemsokára 16 hónapos és akikkel találkozunk mind mondják hogy nőtt. persze ehez le kéne mérni újra. szóval ne aggódj a tiédnek van még ideje bőven fejlődni. :)
2012. szept. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Hány kiskutya született? Mennyi idős az anya?

Az első kutyámat ahonnan vettem(16 éves voltam...), 1,5 éves volt az anyja, és 10 kiskutya született. Az enyém, meg 2-3 testvére"törpe" lett az alomból.

2012. szept. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Na hát ha másfél évesen ellették a szukát, akkor ott más baj is lehetett a korán meg a kölykök számán kívül...
2012. szept. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az enyémnek amúgy semmi baja nem volt, egészséges volt egész életében. Csak nagyon pici.. Ezért volt a kérdésem, hátha a kérdező is így járt.
2012. szept. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem azt mondom, hogy feltétlen betegesnek kell lennie :) Csak hogy lehet, hogy az ősei között voltak kisebbek, és ez ütött vissza azon a néhány kölykön.
2012. szept. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Értem. De a későbbi almokból minden kutya megfelelő méretű lett.
2012. szept. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Az anya 2éves volt,az orvos szerint valamelyik őse kis termetű lehetett vagy bedolgozott egy harmadik bár nem hiszem.
2012. szept. 21. 16:47
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát fiatal is a kedves mama, az sem éppen ideális. Legközelebb ha kutyát veszel, rendes tenyésztőt keress, ne szaporítót. Az a szegény kutya még csak kamasz volt, mikor szült...
2012. szept. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!