Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Itt tényleg mindenkinek ennyi...

Itt tényleg mindenkinek ennyi pénze van h Tast of The Wild-dal etet?

Figyelt kérdés
2012. szept. 21. 13:13
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
47%

Alaxandra! Mondd te nem látod mi van ebben az országban? Az egyik ember éhezik, a másik azt se tudja hogyan dőzsöljön! Igenis akinek meg kell gondolnia, hogy hová teszi, mire költi a forintjait, annak nagyon nehéz elviselni, hogy másnak milyen jó, hogy gondolkodás nélkül költekezhet. Lehet ezt támadni azzal, hogy keressen más munkát, tanuljon stb. DE! Egy társadalomban minden ember munkája értékes, még a legutolsó wc. pucolóé is, aki letakarítja a wc.-t utánad is, pl. Tesco. Mégsem fizetik meg a munkáját. Sorolhatnám még ide a szakmunkásokat, vagy a gyári dolgozókat, akik összerakják a lapos tv-det! Az ő munkájuk is fontos, mégis csak éhbért kapnak, holott embert próbáló tempóban dolgoznak, sokszor napi 12 órát. Csodálkozol, hogy fáj nekik, hogy másoknak milyen könnyű?


Kérdező! Igen, van akinek ennyi pénze van, de olcsóbb tápon is kutyát tartani, nincs azzal baj!

2012. szept. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
*lehet
2012. szept. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
76%

Nyilván nem mindenki etet ilyennel, de aki megteheti, az miért ne etethetne a lehető legjobbal (természetesen, ha a kutyájának ez vált be)?

Mindenkinek más vastagságú a pénztárcája. Valakinek ez is sok, valakinek aprópénz.

Mellékesen nem drága ez sem ha van egy darab yorkid. Nagyobb testű kutyánál, főleg ha nem is egy van, akkor azért tetemes összeg Orijennel meg Taste of Wilddal etetni.

2012. szept. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
63%

11

M-H. Alexandra nem alacsonyított le senkit, aki nem 400 ezret keres. Egyszerűen annyit kérdezett, hogy kinek mi köze hozzá? Nem tudom, hogy mitől kaptad fel ennyire a vizet, de a válaszodnak köze nem volt Alexandra kérdéséhez.

Az alap kérdésre válaszolt, mivel az elég cinikusra sikeredett...

2012. szept. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
77%

Ettől még nem kell irigynek lenni és rosszmájúan feltenni egy ilyen kérdést.

Mi sem vagyunk gazdagok, sőt! Ennek ellenére mégsem kezdek el irigykedni azokra, akik pl. dupla annyit keresnek, mint mi és sokkal több mindent megengedhetnek maguknak. Örülök neki, hogy más megteheti, amit mi nem.

2012. szept. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
84%
Ez aztán a híres magyar mentalitás, azért mert valakinek több van egyből irigykedni kell... Nyilván én is szívesebben etetném a kutyámat jobb táppal és halmoznám el mindenféle vacakkal, mert ha megtehetném biztos nem csak az alapkiegészítőket kapná meg, de ezért még nem nézek másra rossz szemmel, hogy ő megteheti. Örülök annak ami van és ebből próbálom kihozni a legtöbbet, mellesleg a kutyám, aki családtag sokkal többet ad érzelmileg, mint amit amennyit az a hiányzó összeg kivesz az életemből.
2012. szept. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
38%
Majd, ha éheztek, higgyétek el, hogy irigykedni fogtok arra, aki jól van lakva! Amíg nem vagytok a másik helyzetében, addig ne ítélkezzetek senki felett, mert hasonló helyzetben nem tudhatjátok, hogy ti hogyan viselkednétek! Szorítsd a pénztárcádat Alexandra, nehogy valaki belekukkantson!:D
2012. szept. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
62%
Nem mondtál újdonságot a szűkölködéssel. Volt idő, amikor egymagam kellett kifizetnem 60eFt munkanélküliből 50eFt-ot albérletre. Mégsem sírt a szám és nem irigykedtem másokra. Azon voltam, hogy sürgősen változzon a helyzet és változott is.
2012. szept. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 Maxitabi ***** válasza:
100%

Eredeti kérdésedre visszatérve: nem.

Viszont aki többségében itt van- veszi a fáradságot és próbál tanácsokat, válaszokat adni-, az tuti sokat törődik a kutyájával és megpróbál mindent megadni neki. Én is azt vallom, hogy inkább lemondok valamiről, de a kutyának, macskának a szerintem lehető legjobbat adom -(amíg megtehetem). Ráadásul a drágább tápból kevesebb kell és jobban hasznosul (ha szerencsém van, mert bírja a kutya).

Szerencsésnek érzem magamat, hogy egyszerre ki tudok adni annyi pénzt, hogy neten nagyobb mennyiséget rendelve az olcsóbb legyen összességében. Amúgy orijennel, acana gabonamentesekkel etetek.Ja és pedagógus fizetésből..meg mellékállásból, ami pont ezért lett.

2012. szept. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy a Zoofast-on mutyiznak? Pontosan mire értetted ezt?


Egyébként én még csak kipróbálni sem tudtam a TOTW-ot, mert nem futja, és leginkább hússal etetek, de egyszer majd próbaként biztos veszek. Nekem speciel jobban tetszik leírás alapján, mint az Orijen, de ez csak a személyes véleményem.


Ha tápot veszek, Brit-et veszek (Premium). Kölyköknek Royal és Brit Care-t. Ezekkel is meg vagyok elégedve.

2012. szept. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!