Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Akinek 800ezer-1.5millióba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek 800ezer-1.5millióba került az esküvője, annak mindenkinek megvolt rá a pénze, vagy pótolta hitelből?

Figyelt kérdés
2010. jún. 20. 21:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
87%

Annál nagyobb baromságot még nem hallottam, minthogy valaki esküvőre hitelt vegyen fel.

Aztán lakás meg soha nem lesz, mert 10 évig fizetik az esküvőt.

2010. jún. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
220 ezerből megvolt az esküvő! Ennyi pénzünk volt(magunk álltunk mindent!), de ha nem lett volna max. elhalasztottuk volna a nagy napot. Esküvőre hitel! Na neeee!
2010. jún. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Az esküvőre hitelt felvenni olyan, mint amikor nyaralásra vesznek fel hitelt. Baromság.

Akinek nincs pénze rá, gyűjtögessen, vagy csapjon kis esküvőt.

2010. jún. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Esküvőre hitel...Addig nyújtózkodj, míg a takaród ér!

Ha nem vagytok kőgazdagok, nem kell nagyzolni az esküvővel.

2010. jún. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
70%
Ismerősöméknek 3 gyerek van,és mind a 3nak a lakodalmára hitelt vettek fel a szülők.1-1 millióból oldották meg.Pont úgy estek a lakodalmak,hogy mire az előző letelt,felvett megint 1 Misit.De mindet ők álltak egyedül,szóval a pár másik fele nem adott bele semmit.
2010. jún. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy sokan csinálták hitelből. Vagy a másra félretett pénz ment el az esküvőre. Én speciel egyáltalán nem szeretnék hitelt felvenni, viszont már fél éve teszek félre havonta 5000 ft-ot erre a célra. Nem nagy pénz, szinte meg se érzem, de majd akkor nagyon jól fog jönni :D
2010. jún. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
70%
Megvolt rá a pénz, család is sokat segített, minden oldalról.
2010. jún. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
66%

dejó, én megkímélem magam az efféle badarságoktól. nem lesz esküvőm, nincs szükségem se spórolásra, se hitelre.


de elgondolkodtat, hogy akinek már az esküvőre is hitelt kell felvenni, annak miből lesz lakása???

nagyon a béka popója alatt van a kedves honfitársak pénzügyi kultúrája...

ja, igen, és most jön lepontozás...

2010. jún. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

én a környezetemben még nem hallottam olyanról, hogy bárki is hitelt vett volna fel az esküvőjére.

csak kisebb összeget érdemes felvenni szerintem, ha hiányzik valami kis plusz, amit nagyon szeretnétek, max. 300 000 forintig, aminek remélhetőleg bejön az ára a borítékokból.

(ezt csak azért írom, mert akiket ismerek, mindenkinek nagyon kevés pénz származott a nászajánkékként kapott borítékokból)

2010. jún. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Azt hiszem félre értettetek:)

nem akarok hitelt felvenni,hogy 80-100fős lagzit tarthassak.Szerény szűk családos vacsora lesz az esküvő után,épp azért ,mert nincs pénzünk nagy lagzira.

Egyszerűen csak érdekelt,hogy aki annyit költött a lagziára,az miből finanszírozta.

2010. jún. 20. 22:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!