Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miert nem tud a kiskutyam ugatni?

Miert nem tud a kiskutyam ugatni?

Figyelt kérdés
Van egy cocker spaniel es egy tacsko kevereku kiskutyam,10 hetes es nem tud ugatni hanem morog es olyan furcsa hangot ad ki ha meglat egy macskat.

#kutya #ugatni
2012. szept. 21. 14:42
 1/4 anonim válasza:
34%
Ez normális, tanítsd ugatni és idővel megtanul :)
2012. szept. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nyugi pici még, majd egyszer csak rájön aztán hallgathatod :) Az én kutyám sem ugatott sokáig, aztán egyszer csak valamiért nem tetszett neki a cirokseprű és megugatta, onnantól kezdve meg be nem állt a szája nem győztem rászólni hogy fejezze be.
2012. szept. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Majd belejön, mint kiskutya az ugatásba. Nem véletlen van ez a mondás, idő kell nekik. 3-4 hónapos korban kezd a legtöbb kiskutya ugatni. Az egyik kutyámnak egészen 5 hónapos koráig hangját sem hallottam, azóta persze ő is ugat rendesen, többet is a kelleténél.
2012. szept. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2 hét múlva lehet, hogy fog tudni ugatni :D amúgy én kutyám 3 hónaposan kezdett el, most 4hónapos, és mindenkire ugat, boxer, szuka, de nagyon mély a hangja, de én így szeretem, persze nem lenne gond, ha nem ugatna egész nap, de így is jó :D
2012. szept. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!