Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nekem kb 1 hónapja halt meg a...

Nekem kb 1 hónapja halt meg a kiskutyám. És ma este a házunk előtt láttam ugatni egy olyan fajtát mint amilyen ő volt. Lehet olyan hogy a kiskutyám felébredt az állatorvosnál miután mi már hazajöttünk és nem szólt az orvos hogy újraéledt?

Figyelt kérdés
egy autó ütötte el szegényt és elvérzett.:(
2009. júl. 27. 22:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném... Nem lehet hogy csak képzelődsz? ilyenkor előfordul ez sajnos:S
2009. júl. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem, sajnos nem lehet. :( Az állatorvos megsemmisíttette a kiskutya tetemét.

De ha hiányzik, ami persze nyilvánvaló, akkor jót tenne, ha lenne egy másik kiskutyád, akit ugyanúgy tudnál szeretni! :)

2009. júl. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem éledt fel. Megvizsgálják a szívhangot, ha egyszer meghalt, akkor meghalt. Sajnálom öcsém. Hozzá kell tennem, hogy az állati hullák veszélyes hulladéknak számítanak, így mélyhűtőbe teszik őket. szóval ha nem is halt volna meg, a mínusz 15-ben biztos meghalt. Nyugodj meg, semmi baj nincs, de nem élednek fel az elaltatott vagy természetes módon meghalt állatok. Őszinte részvétem.
2009. júl. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Áhh nem nagyon szeretnék.Mert félek hogy megint nagyon megszeretem és...aztán ez lesz a vége hogy képzelődök ha majd meghal.Meg nem szeretném a kis kutyámnak az emlékét megsérteni.:(
2009. júl. 27. 23:02
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat...:)
2009. júl. 27. 23:04
 6/11 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem csoda történt és visszatért.
2009. júl. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Jó lehet hogy ez egy hülye kérdés hogy felébred halál után.Csak nagyon hiányzik....:S
2009. júl. 27. 23:16
 8/11 A kérdező kommentje:
Jaah nem fajta keverék:(:s elírtam
2009. júl. 27. 23:17
 9/11 anonim válasza:
100%
Nekem nem rég ment el boxerem, Senator. Nagyon hiányzik, de kaptam egy kiskutyát, és én azt mondom, hogy sokkal könnyebb vele. A kutya emlékét ezzel nem sérted meg! Inkabb engedd el, hadd fusson békében az örök vadász mezőkön! Ha nem hirtelen történik az esemény, mármint úgy értem, hogy öregség miatt hal meg, akkor sem kellene másik kutya? Az emberek megözvegyülnek, majd újraházasodnak, nők elvetélnek, de újra gyermeket vállalnak. Ez így van rendjén, az ember társas lény, kell neki a falka
2009. júl. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Tudom de most még nem lennék rá képes:( Meg bűntudatom lenne.Mert olyan kutyus volt aki mindig féltékenykedett ha más kutyának a szagát megérezte a kezemen:(:)
2009. júl. 27. 23:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!