Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek a szuvasodás szerü...

Helikon Razor kérdése:

Mit tegyek a szuvasodás szerü elváltozás-al amely Goldenretriever-em nagyfoga tövében található? Képet is mellékeltem

Figyelt kérdés

eszre vettem hogy valami szuvasodás szeru dolog van a 3éves kutyám fogának tövében, és nemtudom mit csináljak vele?

itt 1 kép is

[link]



2012. szept. 22. 17:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Az csak fogkő. Adj neki rágnivalót (száraz kenyér, csont, kutyafogtisztitó nasi).

Ha rosszabb lesz a helyzet az állatorvos altatásban le tudja szedni.

2012. szept. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Hovarju ***** válasza:
Egyetértek az előző válaszolóval. Ez csak fogkő. Abból is a lightosabb verzió. Nincs nagy baj. Adj neki csontot, vagy valami rágni valót.
2012. szept. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én 2,5 éves kutyám fogai ennél sokkal durvábban néznek ki. Ne aggódj. Adj neki marha velőscsontot az majd leszedi.
2012. szept. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez még sima liba :D Adj neki néha egy kis csontot rágcsálni, az valószínűleg lehozza, de ha nem, akkor sincs gond. A lényeg, hogy a dokival évente érdemes megnézetni, ő úgyis szól, ha szerinte érdemes leszedni.
2012. szept. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 blackduck válasza:
De jó, hogy mellékeltél képet, az én kutyám fogán is ilyen van, így megnyugodtam, hogy "csak" fogkő! Szóval a korábbi tippek nekünk is jól jönnek, köszönjük mi is! Ellenben szeretnék egyet kérdezni, ha nem gond.. nálunk a lányzó foga melletti kis rés is el van színeződve, sőt, az még jobban..az mi lehet? Hisz ott nem beszélhetünk fogkőről, amikor nincs fog. Vagy a fentebb írt megoldások azon is javítanak majd?
2013. jan. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!