Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ismer valaki egy jó kutyadokit...

Lacee91 kérdése:

Ismer valaki egy jó kutyadokit? Nagyon sürgős!

Figyelt kérdés
5 hónapos Mini Mopszom örökletes vagy idegi alapú betegségben szenved és a helyi állat orvos szerint ha két héten belül nem reagál a kezelésekre akkor jobb lenne az altatás.EZT NAGYON SZERETNÉM ELKERÜLNI!

2012. szept. 24. 15:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

mini mopsz?? jézusom..le vagyok már teljesen maradva.

És mégis hol ajánljunk orvost kedves László?

2012. szept. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
hol?
2012. szept. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnáljuk, de amígy nem tudjuk hogy Magyarországon avagy az USA-ban ajánljunk orvost, addig...

Ezért mondjuk mindig, hogy nem szabad szaporított kutyát venni. Mini mopsz, jézusom!

2012. szept. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Na, most már mini mopsz is van? Nem csak mini yorkshire? Hol laksz amúgy?
2012. szept. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem vagyok meglepve, h egy mondatban látom a "mini mopsz (már ilyen hülyeség is van?) és az idegrendszeri betegség kifejezéseket....
2012. szept. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha Budapesten élsz akkor két lehetőség:


Állatorvostudományi Egyetem - ha valóban ez a problémád akkor szakorvosra van szükséges és ott találsz.

Vagy:www.mancsok.hu Dr. Vágfalvi Bernadett


Ui: Mini mopsz ez nekem is új?!

2012. szept. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

....de az előbbire visszatérve az én yorkimat is leminizik, pedig teljesen standard méret.

Vajon hol "okosodnak" az ilyen emberkék, talán éppen errefelé:(

2012. szept. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
én ajánlanék, de nem irtad, hogy sima mini, vagy extra mini a mopsz.
2012. szept. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nincs se mini mopszli se yorki se westi se semmi ilyesmi!!!Ezek csak a szaporítók által "tenyésztett" kissebb gyengéb (lehet èletképtelen lenne) kutyák akikért tőbb pénzt kérnek.És tesssék!A Tied is beteg..Én nagyon sajnálom :(

Sajnos a mi környékünkön nincs olyan szupi doki...bocsi

2012. szept. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

mini mopsz?? örülj,hogy 5 hónapos koráig életbe maradt,ilyen selejt kutyák nem élnek sokáig,bele estél egy jó nagyon hibába,amit saját károdon tanulsz meg (remélem)


máskor jobban utána nézel a fajtának és TENYÉSZTŐKNEK!!


a kutyust csak sajnálni tudom,jobb lesz ha elaltatjátok szegényt, örökletes betegséget nem lehet gyógyítani se az ideg rendszeri betegséget sem,gyógyszerekkel egy kicsit javítható ha reagál rá,de hanem ,hát akkor.....

2012. szept. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!