Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért hiszi azt sok önjelölt...

Miért hiszi azt sok önjelölt kutyaszakértő, hogyha vesz egy klikkert, akkor már jólnevelt, szófogadó kutyája lesz?

Figyelt kérdés
Aztán csodálkozik, ha mégsem.
2012. szept. 25. 22:32
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
80%
Miért hiszi a sok önjelölt kutyaszakember, hogy ha felháborodottan költői kérdésekkel bombázza az oldalt, akkor majd attól bármi megváltozik?
2012. szept. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
95%
Miért, az nem szánalmas, aki így próbálja bizonygatni ország-világ előtt, mennyivel jobban ért hozzá? Aki leszólja azokat, akik ugyan nem tudnak sokat a kutyanevelésről, de szeretnék jól csinálni? Azokat, akik foglalkoznak a kutyájukkal, nem csak kivágják őket a kertbe rohadni? Jobb embernek tartod magad csak azért, mert értesz valamihez?
2012. szept. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Mi az a klikker?
2012. szept. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
93%

" Mi az a klikker? "


Emlékszel, hogy régen a búcsúkban lehetett kapni ilyen kis vasból készült kattogó békát? Na, az a klikker.

[link]


Csak manapság a békasága megszűnt, inkább szögletes műanyag dobozra hasonlít és a céltalan kattogtatás helyett állatok kondicionált megerősítéssel történő tanítására használják.


[link]

2012. szept. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen tökéletes leírást még nem hallottam a klikkerről, köszönöm, bearanyozta a napomat :D

(Kattogó békát meg venni fogok, nem is tudtam, hogy lehet még kapni :3)

2012. szept. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 Hovarju ***** válasza:

OFF

Akumi nekem van kattogó békám :-)


Próbáltam klikkerként használni, de valahogy kell rá valami madzagot tennem, hogy könnyebb legyen fogni.

2012. szept. 26. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

" A kérdező kommentje:


Szánalmas. Azt hiszik egy klikker elég egy kutya idomításához.

Oda sok minden más is kell."


Bizony, az "idomításhoz" sok minden más kell.

Viszont a kutyákat tanítják, nevelik,képzik, nem idomítják.

2012. szept. 26. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
59%

és aki meg valóban ért hozzá nem is mindig használ klikkert.

tehát a kettő valahogy nem függ össze. A másik pedig mindenki elkezdi valahol. Van egy mondás. az első kutyáját azért rontja el az ember, mert nem tud semmit. A másodikat azért, mert azt hiszi már mindent tud. Ugy a harmadiknál szokott a kép nagyjából összeállni:)

2012. szept. 26. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
80%

Köszi 23:24-es!!! Nem ismertem az oldalt, de most olvasok nagyon.

Aztán veszek egy klikkert, és önjelölt kutyaszakértő leszek. :D

(De közben jól fogunk szórakozni: a kutyám és én.)

2012. szept. 26. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
43%

És neked miért fáj az, ha valaki klikkerezik? Egyáltalán honnan veszed, hogy nem értenek hozzá?


A kérdésedet pedig jelentettem, egyértelmű, hogy csak provokálni akarod a népet. Úgyhogy élvezkedj, mert lassan remélhetőleg törlik..

2012. szept. 26. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!