Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Annyira jólnevelt lett a...

Annyira jólnevelt lett a kutyám, hogy már nem is kutya, hanem cica! Hogy tudnám a kutyai ösztönét előhozni újból?

Figyelt kérdés
2012. febr. 13. 11:45
 1/9 anonim ***** válasza:

Ezt részleteznéd kicsit?


Mit csinál amitől olyan mint egy cica? Mit jelent az hogy jólnevelt? Mit csináltál te azért hogy ilyen legyen?

2012. febr. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
az én kutyám olyan bújos mint egy cica... még jóhogy kistestű.. felugrik az ölembe és várja hogy simogassam, ha abbahagyom akkor a nozijával földobja a kezem a fejére hogy folytassam :D
2012. febr. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekünk volt egy olyan kutyusunk régebben, aki cicák között nőtt fel, ő dorombolt is, legalábbis próbált, mint a macskák.
2012. febr. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
nekem a pitbullom ilyen bújós.
2012. febr. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én kutyám is néha macskamódra viselkedik. Ha el kell mennem és egy kicsit bezárom a kennelébe akkor szó szerind odadörgölődzik a rácsokhoz, ha pedig nem figyelek rá, volt hogy bedugta a fejét a kezem alá, hogy simogassam, és az orrával böködött. Ez nem baj.
2012. febr. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
66%
Az Én kutyum is ilyen csak ő 50kg ja én meg 45kg vagyok!! Semmi bibi szerintem jobb így mintha őrült vadorzó lenne!!!
2012. febr. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
23%
Utolsó: olyan kutya nincs! Minden kutya - az agresszívabbak is - okkal támad.
2012. febr. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez eleve képtelenség, jól nevelt macskákat a legnehezebb találni :) Mire gondolsz pontosan?
2012. febr. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Bocsi mindenkitől, de 2 mondatnál többet nem tudok írni , mert lefagy a gépem!

Ha helyreáll ,írok :-)Köszi mindenkinek

2012. febr. 14. 12:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!