Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Pit bull - American bully....

Pit bull - American bully. Különbség?

Figyelt kérdés
Mi a különbség egy pit bull és egy american bully között?

2012. szept. 25. 23:02
 1/8 anonim ***** válasza:

american bully:

[link]


[link]


[link]


pit bull:

[link]


[link]


[link]

2012. szept. 26. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
a képek okésak, sokat néztam már, csak nemtudom hogy mí a különbség amúgy a két kutya között
2012. szept. 26. 06:48
 3/8 anonim ***** válasza:

Akkor nézd meg őket még egyszer. :-)

Az egyik ronda, a másik mégrondább.

2012. szept. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
szerintem gyönyörűek
2012. szept. 26. 10:24
 5/8 anonim ***** válasza:

az előző válaszoló első mondatát osztom: nézd meg őket még egyszer.

a második mondatát már nem. szerintem a pitek kifejezetten szépek, a bullyk már annyira nem az én fogamnak valók...

2012. szept. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sok a különbség, két külön fajta. Ránézésből látszik h a bully alacsonyabb, szélesebb, rövidebbek a lábai, zömök. Míg egy szép pit, izmos-szálkás, kissé légies, fürge, nem nehézkes a mozgása :) Nagyjából ennyi jutott eszembe. Vérmérsékletre a bully talán kissé erősebb, de minden nevelés kérdése ugye :)
2012. szept. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
igen igazából a belső tulajdonságokra voltam kíváncsi, mert van szemem..
2012. szept. 27. 19:33
 8/8 Farkas Victor ***** válasza:
Az American Bullyt a Pitbull Terrierből tenyésztették ki több mint 10 évvel ezelőtt és Dave Wilson(Razors Edge/Elite Edge Kennel) nevéhez köthető. Céljuk az volt, hogy külsőre Pitbull kinézetű kutyát ám annál jóval zömökebb, izmosabb és családcentrikusabb(bár a pitbull is az) kutyát kapjanak! Rendkívül nyugodt kutyák, könnyen kezelhetők igazi családi kedvencek. Nem igazán népkutya, nincs is olyan sok belőlük de ha szeretnél majd akkor Európából hozass( Hollandia, Belgium stb.) Az áruk igen borsos átlagban 3-4 ezer euro ami lehet picit kevesebb és sokkal több(5-10 ezer euro). Én itthon szerettem volna foglalkozni ezekkel a kutyákkal de inkább kint fogom mert az itthoni emberek többsége aki ilyen kutyát szeretne nem képes megfizetni vagy nem akarja megfizetni az árát! Általában hugyért-szarért akarnak jó, minőségi kiskutyát venni, annyiért vegyenek az expresszen!
2012. okt. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!