Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a különbség az Amerikai...

Mi a különbség az Amerikai Staffordshire Terrier és az Amerikai Pit Bull Terrier között?

Figyelt kérdés
tudatlan vagyok, tudom, de ha a kettőt egymás mellé raknák meg nem tudnám különböztetni őket
2009. dec. 7. 20:42
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
A Staffordshire-re szokták mondani,hogy egy Pit Bull szmokingban.Végülis nekem volt sztafim,izmos volt,kezes,de az idegenekkel szemben tekintélytparancsolóan lépett fel.Nem bántotta őket,de tisztában volt vele,hogy mekkora ereje van,hogy tartanak tőle.A Pit Bull szerintem ugyan ilyen,csak agresszívabb.De ez csak az én véleményem.és Pit Bullom nem volt soha!
2009. dec. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Pitt bull "csontosabb" Ő pit bull: [link]

A staffordshire zömökebb: [link]

2009. dec. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az amerikai staffordshire terrier tenyésztése során nagyrészt pitbull vérvonalat is használtak, de a pitbull mellett más fajtákat is "bekevertek". Nekem is staff. terrierem van, és ki tudok akadni, amikor azt mondják rá, hogy pitbull. Egyébként egy laikus, aki csak futtában látta ezeket a fajtákat, tényleg keveri, illetve összemossa őket. Négy éve van velem a kutyusom, és imádom! Nagyon kedves velem, a szeretteimmel és főleg a gyerekekkel. Viszont megvan az az előnye, hogy az idegenek tartanak tőle, mert azt hiszik, hogy egy "vérfarkas".
2009. dec. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2009. dec. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ő hát :A pitbull Erősebb izmosabb és testesebb de valamivel alacsonyabb mint a staffi

A staffi gyorsabb vékonyabb magasabb de ugyanolyan erős majdnem.

2012. ápr. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!