Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Palotapincsi mellé milyen...

Palotapincsi mellé milyen fajtát javasoltok? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Anyukám nagyon szereti az állatokat. Volt egy szuka pulija, akit sajnos el kellett altatni, mert olyan beteg volt, hogy nem lehetett rajta segíteni. Most ott maradt a kan palotapincsi egyedül. Hangsúlyozom hobbinak kellene és nem tenyésztésre. Közepes testalkatú kellene egy szép kertes házba.
2012. szept. 27. 13:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem 3amerikai buldogom van a pincsi mellé :D bár ez nem követendő példának írtam csak hogy ők is jól megvannak. Akármilyen kutyát vehetsz mellé. A kutyát a nevelése határozza meg és az energiaszintje. Energiában a pincsihez hasonlót vagy nyugodtabbat vegyél
2012. szept. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

mi pincsink most ideiglenesen shih-tzuval él együtt,nagyon jó társak lettek még így is pedig a kutyám nem egy kutyarajongó,de nagyon hasonlítanak természetben.

Én ezt a fajtát javaslom,vagy uszkárt ami még ilyesmi jellem és több méretben van.

2012. szept. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Megvettem és egy Beagle lett belőle. Egy tündér, és imádják egymást a pincsivel. Köszi a tanácsokat.
2012. szept. 28. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!