Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak vele? Várjam...

Amocska kérdése:

Mit csináljak vele? Várjam meg mig magától eszik vagy továbbra is fecskendőböl oldjam meg?

Figyelt kérdés
Szombaton vettünk egy 16 hetes Shi cu kutyust. Semmi problémája nem volt egészen kedd estig. Kedvetlen volt nem evett nem ivott. A székletét kicsit keménynek találtam.Elvittem Állatorvoshoz Ő konkrét betegséget nem álapitott meg. Kapott vitamininjekciót ill. immunerősitőt. Azt javasolta hogy ha magától nem eszik iszik akkor fecskendőből oldjam meg én. Ami ugy is történt. A kaját sajnos kihányta. Ma elkezdett inni magától, de a kaja nem kell még mindég.
2012. szept. 28. 16:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Vidd el másik orvoshoz.
2012. szept. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Talán ha az állatorvost kérdeznéd, mielőtt módosítod a kezelést...
2012. szept. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Lehet hülye kérdés, de nem zabált be valamit jóízűen?

Én így jártam egyszer egy hasonló korú kutyusommal.

Anyum hazajött, és kipakolt a táskájából, citromos nápolyi kibontva, és kiment kezet mosni. Mire visszajött, a két kutyám, a nagyobb, és a kicsi is megették a nápolyit.

A kicsi majdnem belehalt!

Se nem vett, se nem ivott, fecskendőből itattam 4 napíg, mire rendbejött.

Se nem hányt, se nem fosott/bocs/ , láza nem volt, csak éppen nem kellett neki semmi, és iszonyú levert volt.

Nálunk sem talált a doki semmit.

2012. szept. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát elsem hiszem mint akit elvágtak estére semmi baja!! Masziroztam kicsikét a pocakját, valószinű hogy az fájhatott neki.
2012. szept. 29. 06:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!