Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szereti a kutyám a tejet....

Szereti a kutyám a tejet. Adhatom neki továbbra is vagy nem szabad?

Figyelt kérdés
Főleg most, mikor meleg van szereti a hideg tejet.A macskáknak nem jó a tej, azt hallottam hasmenést okoz.Az én kutyámnak nincs hasmenése.Tudom volt már egy ilyen kérdés, de a válaszok nem győztek meg.
2009. júl. 15. 19:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Adhatsz neki, de mértékkel.
2009. júl. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az én kutyám imádja a tejet és adok is neki.

Pl: ha iszom ott áll a tálja mellett nagyokat nyel és hol a tálat nézi hol engem. :D

Soha semmi baja nem volt a tejtől.

2009. júl. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Bármikor adhatsz neki tejet! De legyen előtte víz is!
2009. júl. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

az az agyontartósított, homogénezett, pasztőrözött fehér lötty amit a boltban lehet kapni nem tej! Csak hasmenést okoz, haszna nem sok van.


Azt szereti benne hogy édes és hideg. Akkor már sokkal jobb ha sima hideg vízbe teszel egy kiskanál szőlőcukrot. Ezt szokták olyan kutyáknál akik nem nagyon akarnak inni.

2009. júl. 16. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
az utolsónak igaza van. csak akkor sima jó tejet, minőségit adj neki, attól nem lehet baja, de ha sokat adsz, menni fog a hasa, ez a macsekokkal is íyg van.
2009. júl. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Amíg nincs hasmenése, nyugodtan kaphat tejet. Tápláló, csomó jó dolog van benne, csak sok kutya érzékeny rá. Ezt egy neves állatorvostól hallottam, több más doki jelenlétében, senki nem vétózta meg.

(A macska meg pl. a sün is más téma, ők genetikailag laktózérzékenyek).

2009. júl. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy válaszoltatok.
2009. júl. 16. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!