Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szakértők! A német juhászkutya...

Szakértők! A német juhászkutya hány cm-ig képes ugrani?

Figyelt kérdés
Ismerősöm azt mondja, hogy nem tudja a kutya a 115cm-t átugrani, mert ahhoz mászni kell.
2012. szept. 28. 18:52
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Az ember hány cm-ig képes ugrani?
2012. szept. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Én pl. 80cm-t. De a rekordot egy agár tartja, aki 170-175cm-t ugrott :))
2012. szept. 28. 19:32
 3/21 anonim ***** válasza:
A hivatalos akadály 1 méteres. Nagyon sok kutya bőven felette ugrik akár 20 cm-rel is.
2012. szept. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Akkor a német juhász is képes 115 centire.Csak persze ahhoz tanítani kell.
2012. szept. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Értem.! Köszönöm! :) Az én kutyámmal (persze biztonságosan, kivizsgálással mindennel) a 90cm-nél járunk, 6 hónap alatt. :) Az alap az 40 cm volt, a többit szép lassan feljutottunk :) Dehat az ismerősöm erősködik , hogy hát az nem tudja átugrani, még csak gyakorlással sem..
2012. szept. 28. 20:12
 6/21 anonim ***** válasza:
Másfél éves kor előtt nem ajánlatos az egy méter sem még. A kutya talajra éréskor teljes súlyával a mellső lábakra esik. Amíg fejlődésben van, könnyen sérülhet az ízület.
2012. szept. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Ez vicces. Az én kis keverék kutyám (térdem alá sem ér) a mellem fölé érő falat át tudott ugrani. Nem gyakoroltunk, semmi, csak őstehetség. Szóval egy német juhásznak is tuti meg lehet tanítani a 115 cm-t.
2012. szept. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Az én kutyám 3 éves múlott :) Amúgy ismerősöm tacsija 135cm-t ugrott, tehát szerintem ez attól is függ, milyen alkata van a kutyának. Az agár még szép, hogy minimum 60cm-t ugrik :DD
2012. szept. 28. 21:03
 9/21 A kérdező kommentje:

[link]


És szerintetek ennek a legfelsőbb foka hány cm lehet?

2012. szept. 28. 21:18
 10/21 anonim ***** válasza:
A német juhászkutya is igen magas kerítéseket át tud ugrani,csak olyan helyzet kell hozzá. Nekifutásból meg még elképesztőbb dolgokra képesek. Nekem egy labrador keverékem van. Mozgékony kutya, és többször ugrott már át kerítéseket. Egyszer például az első kertrészbe ugrott mert egy macska hirtelen a szeme elé került. Olyat ugrott, hogy magam is csodálkoztam. Akkor volt már olyan hogy érezte a szomszédból a baromfik jelenlétét, és oda is minden erőfeszítés nélkül átlibbent. Pedig megvolt vagy 2 méter a kerítés. Nekifutásból is jól ugrik, megtámasztja magát és hopp...
2012. szept. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!