Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Legerősebb kutyafajta?

Legerősebb kutyafajta?

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék a véleményetekre, melyik a legerősebb kutya a világon? Szerintem méretéhez képest az amstaff, nekünk is ilyen van, lenyűgöző az ereje és a felépítése izomzatilag. Természetesen harcmentes családi életet él szeretetben boldogságban.
2012. szept. 29. 00:40
1 2 3 4 5
 1/44 anonim válasza:
hát azért a dobermann se kispályás :) bár méretéhez képest a staff az biztos hogy ott van a szeren mint ahogy bullterrier is meg termésszetessen a pitbull
2012. szept. 29. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom! Nem ismerem azokat a kutyafajtákat amiket irtatok csak képen néztem meg most! De ha a méretüket nézzük az én hovavartom sokkal nagyobb és izmosabb!ez olyan érdekes! Vagy csak a "harci" kutyak lehetnek erősek?
2012. szept. 29. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van az utolsónak.

A harci kutyák a vérmérsékletük, kitartásuk, magas ingerküszöbük, támadókedvük miatt jó harcosok, amihez persze kell gyorsaság, meg erő, de ettől még közel sem ők a legerősebbek.

Általában olyan testfelépítésűek, hogy alapból jobban látszanak az izmaik, ezért látványosabb, hogy izmosak.

De ha csak a puszta erőt nézzük, akármelyik mellé odaállítanék mondjuk egy angol masztiffot.

2012. szept. 29. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
Masztiffok, pásztorkutyák.
2012. szept. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
Attól, hogy harci kutyák (pitbull, amstaff, roti ...stb), még nem jelenti azt, hogy ők a legerősebbek. Az erősségben azért számit a méret, nem mindegy, hogy egy kutya 30-40 vagy 70-80 kg-os.
2012. szept. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:

A kérdés alapvetően nagyon tágan értelmezhető,és igazából így értelmetlen.

Miben legerősebb????

A régi nagytestű juhász ás pásztorkutyák közül sok van ami ebbe besorolható.

2012. szept. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:

KANGAL

Rotweiler

Dobermann

Németjuhász

Pitbull

Bullmasztiff

Ezek erősek,izmosak,kitartóak stb. stb. én szerintem ezek a befutók!!!

2012. szept. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
A roti nem harcikutya... Nem hiszem amúgy, hogy egy KÁJ pl nem tudna lepipálni egy pitbullt.
2012. szept. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:

Szerinted egy ilyen nem erősebb mint egy Amsaff vagy akár egy Pitbull ?


[link]

2012. szept. 30. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy pl. egy kangal vagy káj nyilván erősebb, mint egy amstaff, nade nem is 30kg körül vannak... Ezért írtam, hogy testmérethez képest.
2012. szept. 30. 00:47
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!