Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Rácz Attila hol hibázott?

Rácz Attila hol hibázott?

Figyelt kérdés
http://www.youtube.com/watch?v=EhFuDHLee7w&feature=share 94 pontot kapott de hanyadik percnél hibázott? :)
2012. szept. 30. 20:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem úgy tűnt a videó alapján hogy csoportnál mikor az első embert elkezdték megkerülni a kutya kicsit sietett és előre ment, és az elején az ütemváltás szerintem nem volt olyan szép mint a második (ami menet közben ültetés után csinált az sokkal szebb volt, ütemesen ment a kutya az elsőnél nem annyira), de nem vagyok bíró annyira nem értek hozzá, a bírótól kellene megkérdezni hogy mik voltak azok a pontok :) Vagy meg kellene hallgatni a kiértékelését, de azt már nem vették fel a videóra.
2012. szept. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Cofinak szép munkája volt!:) IPO3 szinten már olyasmikért is vonnak le pontokat, ami egy nem túl tapasztalt kutyásnak fel sem tűnik, például nagyon kicsi testjel, egy apró mozdulat, a kutya nem elég gyors, oldalra pillant stb. Valószínűleg ilyen kis apróságok miatt vontak le tőle pontot.
2012. szept. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
csoportkerülésnél az első embernél eltávolodott a vezetőtől a kutya, a kutya előbb ül mint ahogy a vezényszó elhangzik a menet közeni ültetésnél, a palánkon áthozás után az átadás előtt fogást vált az aportfán, az A palánk után szintén, ez így 4 pont. Ehhez ha mondjuk a helybenmaradásnál még egyszer oldalra néz... Szóval könnyen összejön az a 6 pont, nem tudom a bíró mit látott ott a pályán mert persze sokkal könyebb a videót elemezni utólag. Én nagyon szeretem Cofi és Semyr munkáját nézni, annyira összhangban vannak.
2012. szept. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
állításnál is előre lépett szerintem azt is lehúzta
2012. okt. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!