Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit jelent az, ha a kutya...

Mit jelent az, ha a kutya hátán feláll a szőr?

Figyelt kérdés
Most van a húgomnak egy 5 hónapos kiskutyája. Labrador és golden retriver keverék. Most a húgom elment Londonba és rám bízta a kutyát. Amikor elviszem sétálni és találkozunk más kutyákkal, akkor feláll a szőr a hátán. Mit jelent ez?

2012. okt. 1. 13:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Agresszív fellépés. Testméretet növel hogy nagyobbnak erősebnek tűnjön. Persze nem feltétlenül lesz belőle támadás csak figyelmeztetés is lehet.
2012. okt. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%
Tőlem is kérdik a laikus kutyások,emberek,hogy miért olyan agresszív a kutyám,miért áll fel a szőr a hátán :) Egy Afrikai Oroszlánkutya tulajdonosa vagyok...
2012. okt. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Ez jó! Pont azt akartam én is írni, hogy agresszív fellépés, kivéve, ha Ridgeback... gyönyörű az a fajta!

2012. okt. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A ridgeback tényleg átverős annak aki nem ismeri a fajtát. bár nem feláll a szőr hanem fordítva áll ami nem mind1 ^^
2012. okt. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 compactegon ***** válasza:
bizonytalanság, félelem, vagy agresszió. ezektől lehet, én naponta legalább 3x tapasztalom :) (nem ridgeback :D :D)
2012. okt. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
hát szerintem pont nem agresszio...inkább csak izgalom. nekem is egy 5 honapos goldim van a hátán a sötétebb szőr ha izgatott akkor mint a sörény feláll:D nagyon édes...de általában akkor mikor parkba játszik velünk vagy többi kutyval futkározik
2012. okt. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!