Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Menhelyről kutya egy másik...

Menhelyről kutya egy másik kutya mellé?

Figyelt kérdés

Van egy 6 éves pumi kutyánk, és mellé szeretnénk hozni a menhelyről egy 2 éves ivartalanított kan kutyát.

Eddig mindig 2 kutyánk volt, de a pumi mindig egyedül volt. Gyorsan hozzá szokna egy ivartalanított kan kutyushoz? A cicákat is könnyen meg tudtuk vele szoktatni, édesapámra hallgat, neki teljesen behódol, de amúgy nagyon egy kajla kutya és félnék, hogy bántaná.


2012. szept. 30. 15:14
 1/2 anonim ***** válasza:
A menhelyi kutyák megszokták más kutyák társaságát. A gondozók tudják, melyik kutyus hogyan visel el más kutyákat. Ne aggódj, válassz társat a kutyusod mellé. Neten is nézelődhetsz a menhelyi kutyusokról. Én az enyémet személyesen választottam. Azóta befogadtam mellé egy folyóparton kóborlót.Biztos hamar összebarátkoznának a tieid is.
2012. szept. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Szilvi & Argos ***** válasza:

Neked kell tudnod, hogy reagál más kutyák társaságára. Sétán mit csinál, ha meglát egy kutyát? Szabadon engedve sok kutya közt barátságos, közömbös, játékos, domináns vagy agresszív?

Javaslom, hogy vigyétek el a menhelyre a pumit és sétáltassátok együtt a kiszemelt kutyussal többször is!!!

Így látni fogjátok, hogyan jönnek ki egymással.

2012. szept. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!