Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A töltés ugye kijelölt kutya...

A töltés ugye kijelölt kutya futtató? Ott el lehet engedni a kutyát még ha gyerekes vagy futó is jön vagy állandóan ilyen estben meg kell kötni?

Figyelt kérdés
Volt, hogy gyerekes szólt, hogy pórázra kell a kutyát tenni de nem mertem neki mondani, hogy kijelölt futtató mert nem tudom:(Ezt hol lehet megnézni?
2012. okt. 1. 15:43
 1/8 anonim ***** válasza:
A helyi rendeletekben (ha a neten nincs fenn, akkor menj be a polgármesteri hivatalba és kérd ki az erről szóló dokumentumot). De töltést ritkán szoktak futtatónak kijelölni.
2012. okt. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%
Azt hogy mit kell az egy dolog. Az én kutyáim mindenhol póráz nélkül sétálnak(amíg nem szól egy közteres egyszer).. De ha jön szembe valaki akkor minimum hogy lábhoz hívom. Ha kis kutyával jönnek akkor meg is kötöm.. A járókelők tudnak érdekes dolgokat mondani.. A kutyámal épp sétáltunk a járdán mire valaki rám förmedt hogy ilyen kutyára kéne szájkosár is hogy képzelem hogy így sétáltatom.. Persze nekem se kellet több felvilágosítottam hogy szájkosár nem kötelező de amúgy 2perc múlva póráz se lesz rajta...
2012. okt. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Előző! Én nem a kutyáid behívhatóságát firtatom, de miért sétálnak mindenhol póráz nélkül. Oké, behívod ha jön valaki, de ha valaki retteg a kutyáktól? Annak az embernek minimálisan is, de biztonságot ad az, ha megkötve látja a kutyát. Nem szereti mindenki a kutyákat.

Az enyém is el van sok helyen engedve, de amint feltűnik valaki a láthatáron, pórázra veszem, aztán ha már jó messze van, akkor elengedem a kutyát. Jobb a békesség, nem? És így még szidni se lehet h "bezzeg a kutyások"...

2012. okt. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nálunk a töltés valóban az. Ettől függetlenül, ha futók, biciklisek, sétálók kisgyerekesek jönnek, akkor láb mellé hívjuk a kutyákat és fél perc múlva ismét mehetnek amerre látnak. Néha van egy-egy beszólás, hogy miért itt kell sétáltatni a dögöket, arra valóban az a válasz, hogy azért, mert ez a kijelölt kutyafuttató. Persze volt olyan, akitől a rendőr kérte számon, mert ő se tudta. Amúgy a legtöbb rendszeresen arra járó már ismeri a kutyákat és nem fél tőlük. Aki pedig mégis fél, azt tiszteletben tartjuk és nem engedjük oda a kutyát.
2012. okt. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szegeden pl a töltés kutyafuttató.
2012. okt. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
3.kerületben aquincumon is a töltés a kijelölt kutyafuttató. Mókás volt, amikor ott laktam és árvíz volt,mindent ellepett a víz... mondjuk én is póráz nélkül sétáltattam ott a kutyát. Ahol most lakunk esélyem nincs, tele van szeméttel,macskával,kutyautáló emberekkel..
2012. okt. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Szegedi vagyok igen és az egész töltés kijelölt rész?
2012. okt. 2. 08:59
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem az egész töltés.

Az árvízi emlékműtől kifelé mindkét oldal, a két híd közötti belvárosi szakaszon a hullámtér és a Bertalan hídtól fölfelé mindkét oldal. Hol szóltak rád?

2012. okt. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!