Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy tanítsam meg a kiskutyámn...

Hogy tanítsam meg a kiskutyámnak hogy ha eszik nemorogjon, neharapjon?

Figyelt kérdés

2012. okt. 1. 19:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
2%
Ösztönösen védi az ételét. Hagyd békén amíg eszik.
2012. okt. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
19%
2 lehetőséged van: vagy békénhagyod nem cseszteted miközben eszik vagy ha mindenképp zavarni akarod miközben eszik akkor mikor morog és harap, adsz neki egy taslit, így megmutatva ki a domináns.
2012. okt. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
67%
az utolsó teljesen hülyeséget irt, ezzel könnyen sokkal rosszabb lehet a kutya ha nem megfelelően végzed, ha tapasztalatlan vagy akkor kérj szakértőtől segitséget, pontosan mennyi idős a kutya?
2012. okt. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
50%
Ha kölyök még a kutyusod, akkor könnyen meglehet rá tanítani. Én úgy kezdtem, hogy a táljára raktam egy ujjam, így mutattam neki, hogy evési időszak van, majd simogattam, és még néha a tenyeremből is etettem a táppal. Próbáld meg úgy, hogy a tenyeredből egyen. Próbáld meg azt, hogy a jutalom falatot elkéred tőle, majd visszaadod neki. Én nálam bevált! Sok sikert!
2012. okt. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Előző jól mondja, etesd a tenyeredből, akkor tudni fogja később is, hogy nem rossz dolog ha a kajánál vagy/van a kezed.
2012. okt. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
76%

Kedves első!

Áruld már el, hogy ha valamit nem tudsz akkor mi a kóchengerért okoskodsz? Elmondanád, hogy te hogyan vennéd el a kutyádtól, ha például valami mérgezőt vesz a szájába? Vagy végignézed, ahogy megeszi és elpusztul, mert képtelen voltál megtanítani arra, hogy te bármilyen helyzetben elveheted tőle a kaját?

2012. okt. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem tanítani kell, nem egy feladatról beszélsz, hanem egy ösztönös és a kutya részéről teljesen jogos, mégsem megengedhető viselkedésről.

Első körben a falkasorrendet kell helyrerakni, hogy a kutya ne érezze úgy, hogy az övé a kaja. Aztán a berögzült védő viselkedést is kezelni kell, erre különböző módszerek vannak, de egyikkel se próbálkozz szakember segítsége nélkül, mert aztán megharap a kutya, ha rosszul csinálod.

2012. okt. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

Kedves #6.


Ha te annyira agyalágyult vagy hogy mérget adj egy kutyának akkor csak reménykedem hogy nincs kutyád, illetve hogy messziről elkerülöd az állatokat.

Attól hogy beteg és ostoba vagy még nem feltétlen kell okoskodj és főleg megmérgezd a kutyádat.


Ilyen speciális esetben a kutya állkapcsát meg lehet két oldalt nyomni hogy eleressze a mérgezett dolgot.


Amúgy te nyilván messziről ránézésre látod ha valami mérgező. Valld be nyugodtan "tisztánlátó" vagy és a tv2 b*zeráns jós csapatát erősíted.


Inkább maradj csendben és csak olvass, ne írj. Nem kell válaszolj.

2012. okt. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem az vagyok akinek irtad ezt, de szerintem valamit nagyon rosszul értettél az illető mondandójából, olvasd el ujra
2012. okt. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon is jól értettem. A stílusa nem tetszett arra reagáltam. (Olvass a sorok közt.)
2012. okt. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!