Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit lehetne csinálni? A 2...

Mit lehetne csinálni? A 2 hónapos keverék kiskutyánk ma reggeltől nem evett nem ivott semmit, száraz az orra és kedvtelen csak fekszik.

Figyelt kérdés
A lázát megmértük nem volt lázas még határeset volt , c vitamint kapott majd idő elteltével hallottuk ismerősünktől hogy szódabikarbónát adjunk neki mert az ő kutyusuknál is volt ilyen és nála ez hatott.Arra gondolunk lehet bekapott valamit és amiatt ilyen :(.Kérlek ha van valami ötletetek h mi a baj vagy mi mit tudunk tenni akkor írjatok .

#beteg #kiskutya #ivás #száraz az orra
2012. okt. 2. 18:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Megkapta a kötelező oltásokat? Van oltási könyve?

Nagyon sok a parvóval (halálos betegség) fertőzött kutya mostanában.

2012. okt. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Vigyétek azonnal állatorvoshoz! Így ki fog száradni, infuziót kell adni neki.
2012. okt. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
A héten/jövőhéten visszük oltatni szóval még nincs , a féregtelenítőt már megkapta
2012. okt. 2. 18:05
 4/14 A kérdező kommentje:
az előbb ivott pár korty vizet de még mindig ugyanolyan
2012. okt. 2. 18:06
 5/14 anonim ***** válasza:
Mit jelent az, hogy nem volt lázas? Tudod egyáltalán, hogy mennyi a kutya normális testhőmérséklete?
2012. okt. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
Egy kutyusnál az a normális, ha nedves az orra. Ha száraz, akkor beteg. Tehát szerintem is vigyétek minél hamarabb orvoshoz!
2012. okt. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anthonyahopkins ***** válasza:
Mindenképpen orvoshoz kell vinni. Amíg nem viszitek el, próbáljátok fecskendővel itatni. De minél előbb vigyétek el.
2012. okt. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Elvisszük mindenképpen . Köszönöm a válaszokat és igen próbáljuk itatni . A kérdezőnek pedig igen tudom h mennyi a normális hőmérsékletük 38,1-39 körül és neki 39,2 (azóta mértük még egyszer és ugyanannyi) azért is írtam h határeset
2012. okt. 2. 18:51
 9/14 anonim ***** válasza:
Sok gazdi nem tudja, hogy mennyire mélyre kell betolni a kutya popsijába a lázmérőt, és ilyenkor sokan mérnek félre. Lehet, hogy nektek is fals a mérés, de vigyétek mielőbb dokihoz és szurkolok, hogy jobban legyen :)
2012. okt. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Én úgy tudom 3cm-ig kell és kb addig is dugtam fel neki . :) Mi is reménykedünk és köszönjük!
2012. okt. 2. 19:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!