Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért remeg a kutyám?

Miért remeg a kutyám?

Figyelt kérdés
4 napja műtötték,azóta Norcolav tbl.szed.De egyfolytában remeg.nem tudom ez nem-e a gyógyszer miatt lehet?fiú kutyáról van szó.és nem engedi,hogy Betadin -nal fertőtlenítsem a sebeit.hírtelen felugrik,akkor rohangál össze-vissza,és utána lefekszik.le sem akar nagyon menni,pedig előtte,mindig menni akart.kérem szíves válaszukat.üdv

2012. szept. 23. 19:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Mivel műtötték?

Olyan nincs, hogy nem engedi. Csak elbírsz egy kutyával.....

2012. szept. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ivartalanították!én konkrétan nem bírok vele,és fájdalmat sem szeretnék okozni neki!!!!!!!
2012. szept. 23. 19:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Most okozol Neki fájdalmat, vagy akkor, ha elfertőződik? Amúgy meg nem tudom, de nekem meg a macskáim, de nem is műtötték őket. Szerintem sok mijdentől remeghetnek. pl.: fázás, lehet, hogy akkora fájdalmai vannak, lehet, hogy a műtét után fél az emberektől...
2012. szept. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Holnap hétfő. Fel lehet az orvost hívni. Biztosan talál megoldást.
2012. szept. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!