Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 10 hetes pincserem kb akkora...

10 hetes pincserem kb akkora mint egy 05. Literes Coca Cola Műanyag Üveg fektetve! ő most törpe vagy mini Pincser?

Figyelt kérdés
2009. aug. 4. 13:53
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
0%
de cuki lehet :)
2009. aug. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
87%
Olyan, hogy mini pincser nincs, csak törpepincser. Vagy a szaporítók már minipincsereket is "gyártanak"?
2009. aug. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
56%

mit vársz egy 10 hetes kutyától, aki felnötten sem lesz nagyobb 6-7 kilonál?

miaz hogy mini pincser? azt ki találta ki? a fajta neve törpe pincser ... ha "mini pincsernek" sozták rád akkor gratulálok, szaporitottol vettél kutyát ...

2009. aug. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Nem,szapitotól vettem! csak kiváncsi vagyok! mert ha ti nem tudnátok a pincserek közül töb fajta van! van ami teljesen picike(felnőtt korában 2-3 kg) és van ami felnőt korában 4-5-6 kg! szeretném tudni az enyém mekkora lessz!!!
2009. aug. 4. 14:58
 5/25 anonim ***** válasza:
51%
Nincs mini pincser, értsd már meg! A kedves szaporító nem mondta mekkora lesz a kutya? Még hogy nem szaporítótól vetted...
2009. aug. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
68%
A standard szerint a törpepincser súlya 4-6 kg. NINCS MINIPINCSER!
2009. aug. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
55%
hát tényleg nem tudjuk, mert te tévedsz ...
2009. aug. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
56%

Ha te sem tudod a saját kutyád fajtáját, és a tenyésztőd sem mondta meg, akkor az bizony szaporítótól történő felelőtlen vásárlás volt.

Egyébként várd meg, amíg megnő, mérd meg, és nézz bele egy szakkönyvbe, vagy kutass a neten a megfelelő méretek után.

Esetleg kérdezd meg a tisztelt tenyésztőt, hogy mégis mi az istent adott neked, ha akkor nem jutott eszedbe, amikor megvetted (ki fogad rá, hogy mini pincsert fog mondani?).

2009. aug. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
52%
Én fogadok:) Tiszta szánalmas amit ma Magyaroszágon a szaporítók és a buta, tudatlan vásárlók művelnek...
2009. aug. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

ti szánalmas parasztok! tenyésztővel szemben találtátok magatokat!azért tettem fel ezt a kérdést,hogy tud e a mai magyarország válaszolni rá! amint irtam 2 fajta pinscher létezik! (törpe pincser) És az ugymond PINSCHER! A KÜLÖNBSÉG a 2 között az hogy a törpe 2-3.5 kg ot nyomhat maximum! és a pinscher pedig 4-5,5 kg ot!

Tényleg egy kicsit tudatlanok vagytok! 9 éve foglalkozom Csak special pinscherekkel!

2009. aug. 5. 15:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!