Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az mennyire gáz, ha a (kan)...

Az mennyire gáz, ha a (kan) kutyám meg akar hágni amikor menstruálok?

Figyelt kérdés
Egyébként soha nem szokott ilyenekkel próbálkozni, csak mikor megjön akkor kiszagolja és bepróbálkozik. Persze nem engedem neki, és ha rászólok nem is próbálkozik, de ezt minden hónapban eljátssza. Ez is falkavezérség problémákra utal, vagy ez természetes?
2012. okt. 4. 20:18
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
A lábamnál szokott próbálkozni :)
2012. okt. 4. 20:19
 2/14 Szilvi & Argos ***** válasza:
100%
Nagyon gáz!!! Falkavezérségi probléma
2012. okt. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 chrishu ***** válasza:
100%
Súlyos falkavezérségi probléma
2012. okt. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
27%
Roppant kellemetlen ilyen élményünk volt egy magánházban, ahol fizetővendégek voltunk.
2012. okt. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
Szia ! En mondok jobbat... ;) az en mopszikam is eleg sokszor meg akar hagni , akkor is ha nem menstrualok. Es raadasul lany o is..... Nem tudom hogy miert csinalja de vicces.. Sajnos a kerdesedre nem tudok valaszolni, de gondoltam leírom ezt neked.
2012. okt. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
De nem értem miért súlyos falkavezérségi probléma, ha csak akkor akar? Egyébként hallgat rám, meg nem morog, csak ez az egy stiklije van :) Ismerősöm kutyája nem hallgat senkire, és kb minden mozgó dologra megy rá és hágná meg, én azt súlyosabbnak mondanám.
2012. okt. 4. 20:36
 7/14 sippara ***** válasza:
Nem is mondta senki, hogy a tiéd a legsúlyosabb probléma a világon. Példaként egy hasmenéses vírus azért nem tüdőrák, mégis orvoshoz mész vele, nem? Szintén kan kutyám van, egyszer próbált hágni (a földön ültem mellette, alá került a lábam, pont abban a pózban volt, ő meg rákezdett...). Egyszer. Rendbetettük, azóta egyszer sem próbálkozott. Helyre kell tenni a falkavezérséget, a rászólogatás csak tüneti kezelés.
2012. okt. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Miért, hogy kell rendbe tenni az ilyet? Mármint rácsapsz, vagy belerugsz egyet vagy mire gondolsz? Nekem nincs kutyám, csak érdekel, hogy mire gondolsz rendbetételen.
2012. okt. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
53%
Nem rugsz bele, nem ütöd agyon, csak a nyakától fogva leszoritod a földre és főlémagasodsz. Nagytestű kutya esetében egy kicsit nehéz azért. De meg kell mutasd, hogy te vagy a falkavezér és nem ő.
2012. okt. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
3 kan kutyám van,egyik se próbálkozik "meghágni" még ha "mikulásnapok" vannak akkor se! Ez tényleg falkavezérségi gond!
2012. okt. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!