Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyáknak a zölhályog kezelése...

Kutyáknak a zölhályog kezelése drága?

Figyelt kérdés

Csak mert beszéltem az állatorvosommal aki ajánlotta ezt a lézeres kezelést de árat ő sem tudott mondani.

Ha valaki tud bővebb információt erről,kérem írja le!

Köszönöm! :)


2012. okt. 7. 11:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Sajnos az én kutyám megvakult,pedig május óta folyamatosan járunk orvoshoz.Ha számít egy kicsit is a kutyád és lehet rajta segíteni,ne gondolkozz,csináltasd meg a kezelést,mert a zöldhályog(glaukóma)fájdalmakkal jár és a szinten tartás (szemcseppekkel) sokkal költségesebb. Én nem gondolkoztam volna ,ha ezzel megmentem a szemét. A hályog hozadékaként még szaruhártya fekélyt is kapott a kutyám. Ne tudd meg milyen csúnya. Négyféle szemcsepp naponta 4x. Most is mennem kell csöpizni.Dönts okosan és felelőséggel.Jobbulást a kutyidnak:Szia:)
2012. okt. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia!

Nagyon sajnálom a kutyusod :((

És persze hogy számit,bármit megtennék érte,hogy megjavuljon csak nemtudom eldönteni,hogy melyik lenne a legjobb neki.

Holnap hivom fel a dokit mert utána érdeklödött. :)

2012. okt. 8. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!