Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Oltás óta megmaradt a csomó a...

Oltás óta megmaradt a csomó a kutyus oldalán, orvoshoz kell vinni vagy felszívódik majd?

Figyelt kérdés

Van egy 6 hónapos Yorki kutyusom. Megkapta már az oltását, de most nyírás után vettük észre, hogy csomó van az oldalán.

Anno az orvos azt mondta, hogy az felszívódik majd.

Valakinek volt már hasonló esete és ha igen akkor tudna nekem segíteni? Nagyon aggódom nehogy valami rossz dolog legyen vagy kitudja. :-(


2012. okt. 7. 13:49
 1/5 anonim ***** válasza:

nyugi, el fog tűnni!

máskor, a csomót megakadályozandó, masszírozzátok el rögtön oltás vagy szuri után azt a helyet, ahová kapta.

2012. okt. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mikor kapta meg az oltást? Valószínűleg még mindig nem szívódott fel, tehát felesleges az aggodalom. de ha már elég rég volt, akkor érdemes lenne megnézetni.
2012. okt. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Amikor megkapta az oltást akkor a doki elmasszírozta neki és másnap éreztem hogy ott van. Fel is hívtam a dokit, de ő is azt mondta hogy majd felszívódik. Lassan már 1 hónapja kapta a szúrit .....
2012. okt. 7. 14:01
 4/5 anonim ***** válasza:

amit a doki csinál az csak simi-simi, nem masszírozás :)

azt hittem pár napja kapta...viszont ha 1 hónapja kapta az oltást, akkor inkább mutasd meg a dokinak...

2012. okt. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekünk kb 3 hónapig volt ott és a szőr még mindig nem nőtt vissza...
2012. okt. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!