Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 5éves kutyámat szeretnél...

5éves kutyámat szeretnél ívartalanítatni, hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Mennyibe kerül(15kg)Ilyen későn is lehet?Télen is lehet?
2012. okt. 7. 19:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Bármikor lehet, bármilyen korban, kivéve ha szuka és éppen tüzel. Akkor meg kell várni a tüzelés végét. Nekem a 20kg-s szuka volt 20ezer Ft körül. A kanoké olcsóbb!
2012. okt. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Hovarju ***** válasza:

Csak a tüzelés alatt nem műtik meg (csak, ha az élete függ tőle) egyébként bármikor műthető.

Télen is meg lehet műttetni, ha legalább a varratszedésig biztosítani tudod neki a nyugodt, száraz, meleg helyet.

Az én 20kg-os szukámat 20ezer forint körüli áron műtőtték 2 éve.

Érdemes utána járni az ivartalanítási akcióknak, akkor olcsóbb.

2012. okt. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
azért egy 10 éves kutyát már nem szívesen ivartalanít az orvos sem, mert nagy a kockázata. De a tied még fiatalnak mondható, simán kibírja. És szerintem télen is lehet, csak figyelni kell, hogy ne legyen vizes a seb (adjatok rá egy polot vagy akármit), aztán ha hazaértetek óvatosan töröljétek körbe, és legyen meleg hely, ahol száradhat és pihenhet:)
2012. okt. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!