Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tibeti terrierről vélemény/tap...

Tibeti terrierről vélemény/tapasztalat? Több lent

Figyelt kérdés
Sziasztok, nagyon megtetszett nekem ez a kutyus, de megszeretnék róla bizonyosodni h jó választás lenne-e ez a kutya. (pl:könnyen tanulékony?Mekkora a mozgás igénye? Fajta betegség?...stb)

2012. okt. 8. 13:59
 1/3 anonim ***** válasza:
szia:) tanulékony,nagyon könnyen idomítható kutya. mozgásigénye nem tul nagy.egy átlagos kert elég..
2012. okt. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
[link] esetleg ha ez segít :)
2012. okt. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekünk volt. 3 éves koráig mindent tönkre tett, de mégis imádtuk, egy zsiványság volt, aztán lettek kölykei és megkomolyodott. Nem mind ilyen, ő elég nyughatatlan volt. A szőrével van sok gond, nagyon sok és hosszú szőre van, ami napi ápolást igényel, vagy nyiratod mint mi régen. Mozgás igénye nem túl nagy, szeret sétálni, játszani, irtó okos, szerintem gondolkodik folyton valamin. :D

Például fésüléskor 2 percenként ledobálta direkt a kefét, míg egy másikkal fésültem. :)

Imádni való bohócok. Sajnos daganatban halt meg, el kellett altatni, de ez nem fajta betegség nyugi, ez másik kutyáknál is előfordulhat.

2012. okt. 12. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!