Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fogadott már valaki örökbe...

Fogadott már valaki örökbe felnőtt staffit? Tapasztalat?

Figyelt kérdés
2012. aug. 27. 12:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Én örökbe adtam már, talált staff keveréket. Nem tudom milyen előélete lehetett, de egy bújós nagy mackó volt. Annyira simult, hogy képes volt boldogságában az embert is felborítani, utána jól képen nyalni :)
2012. aug. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én nem fogadtam még örökbe, de nagyon sok menhelyi kockafejű keveréket ismertem, és azt kell hogy mondjam, hogy mindegyikbe szerelmes voltam, rettentő jó fejek voltak egytől egyig.

Viszont ebből meg a későbbi válszokból azért ne vonj le messzemenő következtetéseket, mások más kutyát fogadtak örökbe, nem azt, amelyiket te fogadnád. A fajtájánál és a koránál sokkal-sokkal fontosabb a kutya személyisége, meg persze a tiéd. Nem minden kutya való mindenkinek.

2012. aug. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Akumi!

Köszönöm az ismételt tanácsot!Örökbe fogadom a kutyust :)Bővebben írtam már róla a másik kérdésemnél :)

2012. aug. 27. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!