Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik altatas ajanlottabb?...

Melyik altatas ajanlottabb? Felebresztos vagy nem, ivartalanitasnal?

Figyelt kérdés
Azt mondta az orvos,hogy jelentos arkulonbseg is van a ketto kozt,es en dontom el milyet szeretnek.Mutet utan felebresztoset,vagy nem felebresztoset,hanem majd itthon ter magahoz valamikor.Nem tudom hogy melyik jobb,melyik ajanlottabb?Legyszi adjatok tanacsot...2 es fel eves szuka kutyarol van szo.

2012. okt. 9. 12:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Jobb, ha ott felébresztik!
2012. okt. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Embert ki sem visznek a műtőből addig, amíg fel nem ébresztették (igaz, visszaalszik utána) mert az orvosoknak tudniuk kell, hogy minden rendben van-e. Nyilván nem véletlenül van ilyen előírás.

Ilyenről, hogy "majd felébred valamikor" még állattal kapcsolatban sem hallottam, én biztos, hogy nem bíznám így a kutyámat senkire, aki ilyesmit javasol.

2012. okt. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát, a felébresztős bitosan kényelmesebb. Orvosi szempontból nem tudom melyik a jobb, de nekem a DP szűrésnél úgy altatták a kutyát, hogy nem ébresztették fel. Mire hazaértünk már ébredezett, de nem tudtuk kivenni az autóból. Szóval még vagy 2 órát az autóban volt amíg lábra tudtuk állítani és ketten kétoldalról támogatva kiemelni (65 kg). Betámogattuk a lakásba és még ott is órákon át csak a fejét tudta felemelni. Reggelre jött annyira rendbe, hogy már nem látszott rajta az altató hatása.
2012. okt. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hogy orvosilag melyik a jobb, azt én sem tudom.

Nekünk volt mindegyikben részünk (ivartalanításnál nem ébresztették fel, maga alá pisilt otthon stb.).

Dp szűrésnél felébresztették, a saját lábán jött haza, de kómás volt még és hisztis (sírdogált is otthon).

A kettő között annyi különbséget láttam, hogy hamarabb tér magához és nem pisilt be, a rossz hangulat ugyanúgy megmaradt és reggelre ment ki belőle mindkét esetben teljesen az altató és jött vissza az életkedve.

2012. okt. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem azt mondta az állatorvos,hogy a felébresztős sokkal jobb,az a modernebb,biztonságosabb,bár drágább is.
2012. okt. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!