Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 2 féle kutyatápot váltogatni?

2 féle kutyatápot váltogatni?

Figyelt kérdés
Szójaallergiás kutyánk Pro Plan halas-rizses tápot eszik, még van belőle kb 4-5kg. Rendeltünk egy 15kg-os Brit premium bárányos-rizses hypoallergén tápot, kipróbálni, mert olcsóbb, mint a pro plan, bár tökletesen meg vagyunk elégedve, nem piros a kutya bőre, nem rágja magát nem vakarózik, de árban jobb a Brit. Kérdésem lenne, hogy adhatjuk neki keverve vagy váltogatva a két tápot, vagy meg kell várni míg elfogya régi, és csak utána adni az újat? Mindkét táp könnyen emészthető, szerintem nem fosna tőle.
2012. okt. 11. 17:37
 1/1 anonim ***** válasza:

Add neki az első időben keverve, addig, amíg el nem fogy a régi táp.

Viszont, ha már Brit Prémium bárányos-rizses tápot adsz neki, kipróbálhatnátok következőre a Brit Care-t (ez a Brit Prémium szuperprémium változata, szintén hipoallergén), kevesebb is kell belőle.

Én is etettem amúgy ezzel a bárányos-rizses Brit Prémiummal, de sok volt a kaki tőle, alig hasznosította a kutyusom, ezt követően adtam neki a Brit Care-t, kevesebb is elég volt belőle ill. hasznosította!

2012. okt. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!